Tömük Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

 • İlan / İçerik Numarası : # 870 21 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Mersin, Turkey

Tömük yat tekne gemi iş ilanları feribot vapur roro yük yolcu gemisi feribotu şehir hatları eleman arayan yatlar tekneler gemiler firmalar şirketler eleman alımı.

Kayacı Vadisi: Erdemli'nin en yeşil alanlarından biri olan Kayacı Vadisi, keşfetmeniz gereken rotalar arasında… Vadinin içerisinde bulunan Limonlu Çayı, bölgenin göz dolduran güzelliklerinden biri... Vadi özellikle yaz sezonunda günübirlik gezilerle kalabalıklaşıyor.

Öküzlü Ören Yeri: Tarihte birçok medeniyet tarafından yerleşim alanı olarak kullanılan Öküzlü Ören Yeri, günümüze getirdiği kalıntılarıyla gezmenizi önerdiğimiz yerler arasında... Özellikle Hellenistik, Roma ve Bizans döneminin kalıntılarına rastlayacağınız Öküzlü Ören Yeri, Kızkalesi'ne yaklaşık 25 kilometrelik bir uzaklığa sahiptir.

Korykos Kara Kalesi: İlk kez 4. yüzyılda yerleşim yeri olarak kullanılmaya başlanmış olan Korykos Kara Kalesi, günümüzün en sağlam kalıntılarından biridir. Burada sizleri sadece bir kale değil; sarnıçlar, kaya mezarları, lahitler ve su kemerleri karşılayacak.

Tömük deniz ulaşımı ve taşımacılığında kullanılan taşıtlar olan gemiler vapurlar yatlar guletler katamaranlar motoryatlar sürat tekneleri ro ro yük yolcu gemileri şehir hatları vapurları eleman personel işçi iş ilanları sayfasına hoşgeldiniz.

www.aytyachting.com sitesi Tömük ve çevresinde hem ticari deniz taşıtları işletmecilerine firmalarına hem de deniz taşıtlarında iş arayan kişilere ücretsiz ilan verme işlemleri için yazılım ve barındırma destek hizmetleri sunmaktadır.

Tömük şahıs firmaları veya kurumsal denizcilik şirketleri sahip olduğunuz yat gemi gulet katamaran feribot vapur roro yük yolcu nakliyat nakliye gemisi sürat dalış teknesi gibi deniz taşıtlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm personelleri web sitemizde vereceğiniz ücretsiz ilanlar ile kolayca bulabilir ve işe alım yapabilirsiniz.

Hemen www.aytyachting.com web sitemizde ücretsiz kayıt yaptırarak Tömük içinde işe alacağınız ve aradığınız elemanın özelliklerini ( eğitim, diploma, yaş, mesleki yeterlilik belgeleri, çalışma yeri, iş pozisyonu, iş süresi ay yıl olarak ne kadar, mesai saatleri tam yarı zamanlı, maaş, ücret, prim, ikramiye, lojman, kalacak yer, diğer şartlar koşullar vs. ) detaylı bir şekilde yazarak yayınlayınız.

Yayınlanan eleman aranıyor ilanları her gün Tömük ve çevresinde yaşayan binlerce iş arayan kişi tarafından görülerek online iş başvurusu yapılmakta ve böylelikle sizde başvuruları hiç zahmet etmeden online olarak toplayabilir insan kaynakları departmanında değerlendirme yaparak uygun gördüğünüz elemanları işe alabilirsiniz.

Tömük çevresi denizcilik sektöründe iş arıyorum diyen bay bayan herkes burada yayınlanan iş ilanlarına iletişim formu ve sayfa en altındaki yorumlar bölümü aracılığı ile ücretsiz başvuru yapabilirler ( hakkınızda detaylı metin cv özgeçmiş göndermeniz gerekmektedir. )

Ayrıca kendi detaylı " iş arıyorum " ilanlarınızı yayınlayarak Tömük ve çevre şehirlerde iş bulma şansınızı daha da artırabilirsiniz zira iş arayanların yayınladıkları iş ilanları anında yüzlerce denizcilik şirketleri firmaları tarafından görülmektedir.

Web sitemizde en çok aranan ilan verilen Tömük eleman iş ilanları verilen meslekler iş pozisyonları ;
aşçı yardımcıları barmen barista bulaşıkçı bakıcı masör masör Tömük miço tayfa garson komi gemi adamı gemi tayfası gemi mühendisi Tömük yat tayfası gemici gemi makinacı güverte tayfası güverte elemanları güverte zabiti güverte lostromosu Tömük usta gemici yat hostesi yat kaptanı tekne kaptanı gemi kaptanı uzakyol kaptanı Tömük makinist makinacı yat operasyon elemanı temizlikçi vasıfsız gemi elemanları vasıfsız yat elemanı söküm ustası elemanı Tömük yat tekne boyacısı stajyer yağcı vardiya mühendisi

Yumurtalık Mersin Boynuinceli İçel Erdemli Yeşilovacık Anamur Sipahili Karataş Silifke Çankaya Aydıncık Kaledran Narlıkuyu Limonlu Taşucu Kargıpınarı Adana Mezitli Susanoğlu Yanışlı Bozyazı Yemişkuyu Arkum Kocahasanlı Atayurt Ayaş Çeşmeli Arpaçbahşiş Sazbaşı Atakent Kumkuyu Kıbrıs Girne Magosa Mağusa Güzelyurt

Yayın tarihi: Ağustos 19, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Vasıfsız /vasıflı elemanlar MIYA DENIZCILIK Türkiye Sürekli

  Vasıfsız /vasıflı elemanlar MIYA DENIZCILIK Türkiye Sürekli

  Gulet İş Başvurusu (Datça) İlan / kayıt numarası : # 3704 23kez görüntülendi. Kasım 17, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Vasıfsız /vasıflı elemanlar MIYA DENIZCILIK Türkiye Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et GENEL NİTELİKLER DENİZCİLİK SEKTORUNDE FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ BUNYESİNDEKİ GEMİLERİN KADROSUNU TAMAMLAMAK UZERE GUVERTE MUTFAK VE MAKİNA BOLUMUNE [ELEKTR...

 • Kumluca Denizcilik İş İlanları Yat Gemi Elemanı Eleman

  Kumluca Denizcilik İş İlanları Yat Gemi Elemanı Eleman

  Gulet İş Başvurusu (Kumluca) İlan / kayıt numarası : # 327 39kez görüntülendi. Temmuz 5, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Kumluca denizcilik iş ilanları yat gemi gulet kaptanı mavi tur yolculuk elemanı personel alımı eleman arayanlar aranıyor iş başvurusu başvuru formu maaşları. İlçe üç tarafı dağlarla çevrili, denizden kuzeye doğru uzanarak tatlık mevkiinde son bulan v...