Kızkalesi Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

 • İlan / İçerik Numarası : # 868 42 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Kızkalesi, Mersin, Turkey

Kızkalesi yat tekne gemi iş ilanları feribot vapur roro yük yolcu gemisi feribotu şehir hatları eleman arayan yatlar tekneler gemiler firmalar şirketler eleman alımı.

Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı bir belde olan Kızkalesi, Mersin il merkezine 60, bağlı olduğu ilçe merkezi Erdemli’ye 23 km mesafededir. Ayrıca batıdaki ilçe merkezi Silifke’ye de 28 km. uzaklıktadır.

Kızkalesi’ne Nasıl Gidilir?

Kara yoluyla hususi araçla giderken Adana – Antalya kara yolu aracılığıyla gidilir. Gelişmiş çok yönlü bir otoyol da bulunur, sahil yolu da. Her şekilde kolaylıkla ulaşılır. Kızkalesi, Adana il merkezine 140 km. uzaklıktadır. Mersin’den yazın 5 dakikada bir, kışın 15 dakikada bir Silifke Koop otobüsleri ile rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca Güneydoğu’dan, Hatay‘dan ve Adana’dan Antalya’ya giden tüm otobüsler, aynı şekilde Konya, Karaman gibi İç Anadolu şehirlerinden Adana’ya giden tüm şehirler arası otobüs firmaları da Kızkalesi’nden geçer ve %90’ı yolcu indirip bindirmek için durur.

Kızkalesi deniz ulaşımı ve taşımacılığında kullanılan taşıtlar olan gemiler vapurlar yatlar guletler katamaranlar motoryatlar sürat tekneleri ro ro yük yolcu gemileri şehir hatları vapurları eleman personel işçi iş ilanları sayfasına hoşgeldiniz.

www.aytyachting.com sitesi Kızkalesi ve çevresinde hem ticari deniz taşıtları işletmecilerine firmalarına hem de deniz taşıtlarında iş arayan kişilere ücretsiz ilan verme işlemleri için yazılım ve barındırma destek hizmetleri sunmaktadır.

Kızkalesi şahıs firmaları veya kurumsal denizcilik şirketleri sahip olduğunuz yat gemi gulet katamaran feribot vapur roro yük yolcu nakliyat nakliye gemisi sürat dalış teknesi gibi deniz taşıtlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm personelleri web sitemizde vereceğiniz ücretsiz ilanlar ile kolayca bulabilir ve işe alım yapabilirsiniz.

Hemen www.aytyachting.com web sitemizde ücretsiz kayıt yaptırarak Kızkalesi içinde işe alacağınız ve aradığınız elemanın özelliklerini ( eğitim, diploma, yaş, mesleki yeterlilik belgeleri, çalışma yeri, iş pozisyonu, iş süresi ay yıl olarak ne kadar, mesai saatleri tam yarı zamanlı, maaş, ücret, prim, ikramiye, lojman, kalacak yer, diğer şartlar koşullar vs. ) detaylı bir şekilde yazarak yayınlayınız.

Yayınlanan eleman aranıyor ilanları her gün Kızkalesi ve çevresinde yaşayan binlerce iş arayan kişi tarafından görülerek online iş başvurusu yapılmakta ve böylelikle sizde başvuruları hiç zahmet etmeden online olarak toplayabilir insan kaynakları departmanında değerlendirme yaparak uygun gördüğünüz elemanları işe alabilirsiniz.

Kızkalesi çevresi denizcilik sektöründe iş arıyorum diyen bay bayan herkes burada yayınlanan iş ilanlarına iletişim formu ve sayfa en altındaki yorumlar bölümü aracılığı ile ücretsiz başvuru yapabilirler ( hakkınızda detaylı metin cv özgeçmiş göndermeniz gerekmektedir. )

Ayrıca kendi detaylı " iş arıyorum " ilanlarınızı yayınlayarak Kızkalesi ve çevre şehirlerde iş bulma şansınızı daha da artırabilirsiniz zira iş arayanların yayınladıkları iş ilanları anında yüzlerce denizcilik şirketleri firmaları tarafından görülmektedir.

Web sitemizde en çok aranan ilan verilen Kızkalesi eleman iş ilanları verilen meslekler iş pozisyonları ;
aşçı yardımcıları barmen barista bulaşıkçı bakıcı masör masör Kızkalesi miço tayfa garson komi gemi adamı gemi tayfası gemi mühendisi Kızkalesi yat tayfası gemici gemi makinacı güverte tayfası güverte elemanları güverte zabiti güverte lostromosu Kızkalesi usta gemici yat hostesi yat kaptanı tekne kaptanı gemi kaptanı uzakyol kaptanı Kızkalesi makinist makinacı yat operasyon elemanı temizlikçi vasıfsız gemi elemanları vasıfsız yat elemanı söküm ustası elemanı Kızkalesi yat tekne boyacısı stajyer yağcı vardiya mühendisi

Sipahili Bozyazı Güzelyurt Aydıncık Yanışlı Girne Yumurtalık Susanoğlu Mersin Boynuinceli Erdemli Kıbrıs Atakent Mezitli Anamur Silifke Limonlu Arpaçbahşiş Çankaya Narlıkuyu Karataş Kargıpınarı Taşucu Kaledran Çeşmeli Atayurt Ayaş Sazbaşı Kocahasanlı İçel Kumkuyu Magosa Arkum Mağusa Yemişkuyu Adana Yeşilovacık

Yayın tarihi: Ağustos 19, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 19, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Deniz İhracat Operasyon Sorumlusu FAVEO DANIŞMANLIK İstanbul Anadolu Yakası

  Deniz İhracat Operasyon Sorumlusu FAVEO DANIŞMANLIK İstanbul Anadolu Yakası

  Gemi Şirketleri İş Başvurusu (İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 3604 16kez görüntülendi. Kasım 10, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Deniz İhracat Operasyon Sorumlusu FAVEO DANIŞMANLIK İstanbul Anadolu Yakası Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Lojistik sektörünün öncülerinden olan firmamız için ''DENİZ İTHALAT/İHRACAT SORUMLUSU'' arayışımız bulunmaktadır. Görev Tanımları: Gelen tal...

 • Kemer Denizcilik İş İlanları Yat Gemi Elemanı Eleman

  Kemer Denizcilik İş İlanları Yat Gemi Elemanı Eleman

  Gemi Şirketleri İş Başvurusu (Kemer) İlan / kayıt numarası : # 325 33kez görüntülendi. Temmuz 5, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Kemer denizcilik iş ilanları yat gemi gulet kaptanı mavi tur yolculuk elemanı personel alımı eleman arayanlar aranıyor iş başvurusu başvuru formu maaşları. Kemer’in ekonomik yapısı genellikle turizme dayalıdır.Birinci derecede turizm alanı olduğundan...