Kocahasanlı Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

 • İlan / İçerik Numarası : # 864 21 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Kocahasanlı, Mersin, Turkey

Kocahasanlı yat tekne gemi iş ilanları feribot vapur roro yük yolcu gemisi feribotu şehir hatları eleman arayan yatlar tekneler gemiler firmalar şirketler eleman alımı.

Mersin kent merkezine 35 km uzaklıktaki Erdemli, doğuda Mersin kent merkezi, batıda da Silifke’nin arasında kalan, küçük fakat gerek deniziyle, gerekse de kalıntılarıyla oldukça güzel bir Mersin ilçesi. Erdemli mis kokulu limonları ve şahane Kızkalesi manzarasıyla hafızamda kaldı. Kızkalesi, Kanlıdivane ve Ayaş başlıca gezilecek yerleri. Ucuz uçak bileti bulursanız Mersin’i ve Erdemli’nin güzelliklerini keşfe çıkın.

Erdemli’ye 23 km, Mersin kent merkezine de 60 km uzaklıktaki Kızkalesi’ne Deniz Kalesi de deniyor. Plajın 200 m açığındaki küçük bir adacık üzerinde yer alan kale, Karamanoğlu İbrahim Bey tarafından, 1448’de onarılan, Erdemli’nin olduğu kadar Mersin’in de sembol yapılarından biri. Koyun stratejik konumu nedeniyle savunma için yapıldığı düşünülen kalenin bulunduğu alan Korykos Antik Kenti. Zira Kızkalesi dışında aynı paralelde bir de Karakalesi bulunuyor.

Kocahasanlı deniz ulaşımı ve taşımacılığında kullanılan taşıtlar olan gemiler vapurlar yatlar guletler katamaranlar motoryatlar sürat tekneleri ro ro yük yolcu gemileri şehir hatları vapurları eleman personel işçi iş ilanları sayfasına hoşgeldiniz.

www.aytyachting.com sitesi Kocahasanlı ve çevresinde hem ticari deniz taşıtları işletmecilerine firmalarına hem de deniz taşıtlarında iş arayan kişilere ücretsiz ilan verme işlemleri için yazılım ve barındırma destek hizmetleri sunmaktadır.

Kocahasanlı şahıs firmaları veya kurumsal denizcilik şirketleri sahip olduğunuz yat gemi gulet katamaran feribot vapur roro yük yolcu nakliyat nakliye gemisi sürat dalış teknesi gibi deniz taşıtlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm personelleri web sitemizde vereceğiniz ücretsiz ilanlar ile kolayca bulabilir ve işe alım yapabilirsiniz.

Hemen www.aytyachting.com web sitemizde ücretsiz kayıt yaptırarak Kocahasanlı içinde işe alacağınız ve aradığınız elemanın özelliklerini ( eğitim, diploma, yaş, mesleki yeterlilik belgeleri, çalışma yeri, iş pozisyonu, iş süresi ay yıl olarak ne kadar, mesai saatleri tam yarı zamanlı, maaş, ücret, prim, ikramiye, lojman, kalacak yer, diğer şartlar koşullar vs. ) detaylı bir şekilde yazarak yayınlayınız.

Yayınlanan eleman aranıyor ilanları her gün Kocahasanlı ve çevresinde yaşayan binlerce iş arayan kişi tarafından görülerek online iş başvurusu yapılmakta ve böylelikle sizde başvuruları hiç zahmet etmeden online olarak toplayabilir insan kaynakları departmanında değerlendirme yaparak uygun gördüğünüz elemanları işe alabilirsiniz.

Kocahasanlı çevresi denizcilik sektöründe iş arıyorum diyen bay bayan herkes burada yayınlanan iş ilanlarına iletişim formu ve sayfa en altındaki yorumlar bölümü aracılığı ile ücretsiz başvuru yapabilirler ( hakkınızda detaylı metin cv özgeçmiş göndermeniz gerekmektedir. )

Ayrıca kendi detaylı " iş arıyorum " ilanlarınızı yayınlayarak Kocahasanlı ve çevre şehirlerde iş bulma şansınızı daha da artırabilirsiniz zira iş arayanların yayınladıkları iş ilanları anında yüzlerce denizcilik şirketleri firmaları tarafından görülmektedir.

Web sitemizde en çok aranan ilan verilen Kocahasanlı eleman iş ilanları verilen meslekler iş pozisyonları ;
aşçı yardımcıları barmen barista bulaşıkçı bakıcı masör masör Kocahasanlı miço tayfa garson komi gemi adamı gemi tayfası gemi mühendisi Kocahasanlı yat tayfası gemici gemi makinacı güverte tayfası güverte elemanları güverte zabiti güverte lostromosu Kocahasanlı usta gemici yat hostesi yat kaptanı tekne kaptanı gemi kaptanı uzakyol kaptanı Kocahasanlı makinist makinacı yat operasyon elemanı temizlikçi vasıfsız gemi elemanları vasıfsız yat elemanı söküm ustası elemanı Kocahasanlı yat tekne boyacısı stajyer yağcı vardiya mühendisi

Boynuinceli Bozyazı Narlıkuyu Anamur Aydıncık Yemişkuyu Susanoğlu Kargıpınarı Girne Ayaş Atakent Kıbrıs Mersin Yeşilovacık Silifke Karataş Erdemli Çankaya Mağusa Adana Çeşmeli Kaledran Magosa Güzelyurt Limonlu Sipahili İçel Mezitli Taşucu Atayurt Yumurtalık Yanışlı Kumkuyu Arkum Arpaçbahşiş Sazbaşı Kocahasanlı

Yayın tarihi: Ağustos 19, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 19, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Operasyon Uzmanı Roro Denizcilik Lojistik Kadıköy, İstanbul Sürekli

  Operasyon Uzmanı Roro Denizcilik Lojistik Kadıköy, İstanbul Sürekli

  Feribot İş Başvurusu (Ayvalık) İlan / kayıt numarası : # 3681 19kez görüntülendi. Kasım 17, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Operasyon Uzmanı Roro Denizcilik Lojistik Kadıköy, İstanbul Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et İş Tanımı ; Forwarder olarak müşterilerimizin yapacağı deniz , hava ve karayolu ithalat yüklemelerindeki yurtdışı operasyon işlemlerinin sipariş aşa...

 • Karasu Denizcilik İş İlanları Yat Gemi Elemanı Eleman

  Karasu Denizcilik İş İlanları Yat Gemi Elemanı Eleman

  Feribot İş Başvurusu (Karasu) İlan / kayıt numarası : # 321 42kez görüntülendi. Temmuz 5, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Karasu denizcilik iş ilanları yat gemi gulet kaptanı mavi tur yolculuk elemanı personel alımı eleman arayanlar aranıyor iş başvurusu başvuru formu maaşları. Karasu’nun ekonomisi, tarım, hayvancılık, balıkçılık ve turizme dayanmaktadır. İlçenin temel ...