Gümüşlük Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

  • İlan / İçerik Numarası : # 930 34 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Gümüşlük, Bodrum, Turkey

Gümüşlük yat tekne gemi iş ilanları feribot vapur roro yük yolcu gemisi feribotu şehir hatları eleman arayan yatlar tekneler gemiler firmalar şirketler eleman alımı.

İstikametimiz ılık meltemlerin estiği, denizin özellikle gün batımlarında gizemli bir renge sahip olduğu Gümüşlük. Gümüşlük, Bodrum’un en güzel koylarından biridir. Antik dönemdeki Myndos Antik Şehri‘nin kalıntıları üzerine kurulmuş bir kenttir. Gümüşlük adının, gün batımında gümüş rengine dönen denizden geldiği düşünülüyor. Gümüşlük, denizi ve evleri çok güzel bir yer. Özellikle deniz kıyısında yer alan bembeyaz evleri insanı şaşırtıyor. Gümüşlük’ün bulunduğu bölge 1. derece arkeolojik sit alanı ilan edildiğinden bölgede herhangi bir yapılaşmaya izin verilmiyor. Liman bölgesindeki sahil evlerine çivi dahi çakmak yasak olduğu için şehrin dokusu da bozulmuyor. Gümüşlük, benim çok sempatimi kazanan bir yer. Denize nazır restoranlarda, çay bahçelerinde bir şeyler yiyip içebilirsiniz. Üstelik güneşi de denizden batırabileceğiniz bir yer. Denizi çok sakin, ortamı çok huzurlu.

Gümüşlük deniz ulaşımı ve taşımacılığında kullanılan taşıtlar olan gemiler vapurlar yatlar guletler katamaranlar motoryatlar sürat tekneleri ro ro yük yolcu gemileri şehir hatları vapurları eleman personel işçi iş ilanları sayfasına hoşgeldiniz.

www.aytyachting.com sitesi Gümüşlük ve çevresinde hem ticari deniz taşıtları işletmecilerine firmalarına hem de deniz taşıtlarında iş arayan kişilere ücretsiz ilan verme işlemleri için yazılım ve barındırma destek hizmetleri sunmaktadır.

Gümüşlük şahıs firmaları veya kurumsal denizcilik şirketleri sahip olduğunuz yat gemi gulet katamaran feribot vapur roro yük yolcu nakliyat nakliye gemisi sürat dalış teknesi gibi deniz taşıtlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm personelleri web sitemizde vereceğiniz ücretsiz ilanlar ile kolayca bulabilir ve işe alım yapabilirsiniz.

Hemen www.aytyachting.com web sitemizde ücretsiz kayıt yaptırarak Gümüşlük içinde işe alacağınız ve aradığınız elemanın özelliklerini ( eğitim, diploma, yaş, mesleki yeterlilik belgeleri, çalışma yeri, iş pozisyonu, iş süresi ay yıl olarak ne kadar, mesai saatleri tam yarı zamanlı, maaş, ücret, prim, ikramiye, lojman, kalacak yer, diğer şartlar koşullar vs. ) detaylı bir şekilde yazarak yayınlayınız.

Yayınlanan eleman aranıyor ilanları her gün Gümüşlük ve çevresinde yaşayan binlerce iş arayan kişi tarafından görülerek online iş başvurusu yapılmakta ve böylelikle sizde başvuruları hiç zahmet etmeden online olarak toplayabilir insan kaynakları departmanında değerlendirme yaparak uygun gördüğünüz elemanları işe alabilirsiniz.

Gümüşlük çevresi denizcilik sektöründe iş arıyorum diyen bay bayan herkes burada yayınlanan iş ilanlarına iletişim formu ve sayfa en altındaki yorumlar bölümü aracılığı ile ücretsiz başvuru yapabilirler ( hakkınızda detaylı metin cv özgeçmiş göndermeniz gerekmektedir. )

Ayrıca kendi detaylı " iş arıyorum " ilanlarınızı yayınlayarak Gümüşlük ve çevre şehirlerde iş bulma şansınızı daha da artırabilirsiniz zira iş arayanların yayınladıkları iş ilanları anında yüzlerce denizcilik şirketleri firmaları tarafından görülmektedir.

Web sitemizde en çok aranan ilan verilen Gümüşlük eleman iş ilanları verilen meslekler iş pozisyonları ;
aşçı yardımcıları barmen barista bulaşıkçı bakıcı masör masör Gümüşlük miço tayfa garson komi gemi adamı gemi tayfası gemi mühendisi Gümüşlük yat tayfası gemici gemi makinacı güverte tayfası güverte elemanları güverte zabiti güverte lostromosu Gümüşlük usta gemici yat hostesi yat kaptanı tekne kaptanı gemi kaptanı uzakyol kaptanı Gümüşlük makinist makinacı yat operasyon elemanı temizlikçi vasıfsız gemi elemanları vasıfsız yat elemanı söküm ustası elemanı Gümüşlük yat tekne boyacısı stajyer yağcı vardiya mühendisi

Akbük Türkbükü Sea Garden Yalıkavak Altınkum Bodrum Çökertme Bağla Koyu Türkevleri Torba Boğaziçi Bitez Gündoğan Datça Gümüşlük Gökova Gümbet Göltürkbükü Kıyıkışlacık Ören Kos Akyaka Bozbük Akyarlar Yahşi Güvercinlik Karaincir Ortakent Didim Güllük İassos Mazıköy Marmaris


Yayın tarihi: Ağustos 20, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 20, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.