Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Mavi Tur Programı Marmaris - Datça – Marmaris

 • İlan / İçerik Numarası : # 2857 11 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Datça, Türkiye

Mavi Tur Programı
Marmaris - Datça – Marmaris

Tekne Tipi: Klimalı Geleneksel Ahşap Gulet (M/S)
Süreç: 7 Gece – 8 Gün
Biniş Günleri: Cumartesi
Tekneye Biniş: Marmaris Limanı
Biniş Saati: 15:30’dan itibaren
Tekneden İniş: Marmaris Limanı
İniş Saati: Kahvaltıdan sonra sabah 10:30
Opsiyonel Kara Turları: Knidos Turu-Jeep Safari-, Türk Hamamı

1. Gün : MARMARİS
Marmaris Limanı’nda, saat 15:30'dan itibaren teknelerinize yerleşebilirsiniz. İlk gün teknede servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Marmaris Limanı'nda yapılır. Türkiye'nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Marmaris ayrıca büyük bir yat limanına sahiptir.

2. Gün: ARAP ADASI– BOZUKKALE (LORYMA)
Kahvaltıdan sonra tur programı hakkında bilgiler verilir ve Arap Adasına doğru hareket edilir. Öğle yemeği bu adada verilir. Daha sonra gecelemek için tarihi Bozukkale ( Loryma ) kentininde bulunuduğu koya geçilir; koyda karşılıklı surlarla dikdörtgen şeklinde uzanan kalenin dokuz kulesi vardır. Kaleye “bozuk” sözünün yakıştırılmış olması kalenin bir yanının eksik oluşu ile ilgili olabilir. Coğrafi durumu ve liman girişinin darlığı nedeniyle Peleponnes Deniz Savaşları'nda bu limanı Atina gemileri de kullanmıştır. İ.Ö. 395 yılında Atinalı kumandan Karor, Knidos Savaşı'ndan önce gemilerini burada toplamış ve İ.Ö. 305 yılında Antigonos'un oğlu Demetrios da Rodos'a yaptığı saldırı hazırlıkları için bu limanı seçmiştir.

3. Gün: DATÇA
Kahvaltıdan sonra Datça’da demirlenir. Su, kumanya vb. ihtiyaçlar tedarik edilir. Knidos Antik Kenti’ni ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz için düzenlediğimiz opsiyonel tura buradan katılabilirsiniz. Teknede kalan misafirlerimiz günü demirleyeceğimiz Kargı koyunda denize girerek ve güneşlenerek geçirebilir. Geceleme Datça Limanı’ndadır. Akşam yemeğinden sonra Datça’nın limanını ve şirin sokaklarını gezmek için vaktiniz olacaktır.


4. Gün: AKTUR– BENCİK
Kahvaltıdan sonra Aktur’a hareket edilir. Sonra ilk durağımız Bencik Koyu olacaktır. Girişi çok dar olan bu koyda içeriye doğru yol alındığında eşsiz bir manzarayla karşılaşacaksınız. Bencik, Hisarönü Körfezi’yle Gökova Körfezi’ni ayıran yarımadanın en dar yerinde, Hisarönü tarafında bulunan bir koydur. İÖ 550’li yıllarda Knidoslular; Datça Yarımadasına gelen Pers ordusuna karşı bir savunma hattı olarak yarımadanın bir kilometrelik en dar yerini kazarak açmak ve Gökova Körfezi’yle Hisarönü Körfezi’ni birleştirmek istemişlerdi. Böylece iki deniz birleşecek, yarımada tam bir ada olacak, savunma kolaylaşacaktı. Büyük gayretlerle çalışma başlamış, ancak başarılamamış ve sonuçta Persler Knidos’a da sahip olmuşlardır. Akşam yemeği ve geceleme Bencik Koyu’nda yapılır.

5. Gün: ORHANİYE– SELİMİYE- KOCAADA
Bugün, Hisarönü Körfezi’nin iç kısımlarına doğru hareket edilir. Öğle yemeği için Orhaniye Koyu’na demirlenir. Burada arzu ederseniz Jeep Safari turumuza katılabilirsiniz. Orhaniye Koyu’nda ‘Kız Kumu’ adı verilen ve deniz suyunun alçalıp yükselmesiyle meydana gelen doğal oluşum olağanüstü bir görünüm sergiler. Sahilden denizin içerisine doğru su üzerinde yürünebilen bu kırmızımsı kum yolla ilgili çeşitli efsaneler anlatılır. Koydaki bir adacık üzerinde, kale duvarları görülen, antik dönemden kalıntılar bulunmaktadır. Akşam yemeği ve geceleme Selimiye koyu yakınlarındaki Kocaada’da yapılacaktır.

6. Gün: DİRSEK BÜKÜ– BOZBURUN
Dirsek Bükü’nde yüzme molası için demirledikten sonra küçük bir balıkçı kasabası olan Bozburun’a doğru hareket edilir. Geceleme bu koyda yapılır.

7. Gün: KUMLUK veya KADIRGA–CENNET ADASI- MARMARİS
Kahvaltıdan sonra Kadırga veya Kumluk koyuna doğru yola çıkılır. Öğle yemeği burada verilir. Cennet Adası’ndaki yüzme molasından sonra akşam yemeği ve geceleme için 16:00 sularında Marmaris Limanı’na dönüş yapılır.

8. Gün: MARMARİS
Kahvaltıdan sonra 10:30'a kadar tekneden ayrılabilirsiniz.

*ÖNEMLİ NOT: Klima günde 8 saate kadar kullanılabilir. Klimanın limanlarda kullanılması kesinlikle yasaktır.
Barbaros Yatçılık, deniz ve hava koşullarına bağlı olarak, konukların emniyeti ve rahatı için tur programında değişiklikler yapabilir.


Önemli Bilgiler ve Uyarılar
TÜM PROGRAMLAR İÇİN FİYAT DETAYLARI • Fiyatlar 2 kişilik kamarada 1 kişi, 1 hafta tam pansiyon konaklama esasına göre hazırlanmıştır ve TL cinsindendir. • Tek kişi farkı ( Single Supplement ) %60’dır. • Hiç bir programda çocuklar için indirim uygulanmaz. 12 yaş altı çocuklar tekneye kabul edilmez. FİYATLARA DÂHİL OLANLAR• Tam Pansiyon konaklama: Kahvaltı, öğlen yemeği, 5 çayı kek-bisküvi servisi ve akşam yemeği. • Yemek esnasında su ücretsiz olarak verilir. • Liman masrafları ve çıkış işlemleri. • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları. • Palamar ücretleri. • Mürettebat servisi. • Kullanma suyu. • Dizel ve benzin giderleri fiyata dâhildir. • Temiz nevresim takımları ve banyo havlularının temini fiyata dâhildir. (Deniz havlusu temin edilmez.) • Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı( maske, palet, şnorkel, olta takımları v.b). • Yat sigortası (Kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz. ) • K.D.V. • Yunan Adaları programlarında; • Yabancı kara sularında, tekne ile ilgili tüm liman vergileri ve palamar ücretleri. • Yabancı karasularında, tekne ile ilgili gümrük işlemleri ve masraflar. FİYATLARA DÂHİL OLMAYANLAR • Alkollü, alkolsüz içecekler ve şişe suyu; bedeli karşılığında Yat Barından satın alınır. • Tur güzergâhındaki ören yeri giriş ücretleri, müze girişleri ve opsiyonlu kara turları. • Yunan Adaları turlarındaki kişisel yurt dışı çıkış harçları ve Türkiye’deki ayak- bastı ücretleri. • Havaalanı transferleri.

Yayın tarihi: Mayıs 4, 2018 Yayınlayan / Yazan : İlan Ver Yayınla Ekle Firma Kayıt

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
İlan Ver Yayınla Ekle Firma Kayıt
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • İstanbul Likya Turu - 4 Gece Konaklama

  İstanbul Likya Turu - 4 Gece Konaklama

  Gulet Tekne Turları (İstanbul) İçerik / İlan No : # 2839 17kez okundu. Mayıs 4, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  İstanbul Likya Turu - 4 Gece Konaklama Tur Programı 1. Gün Gece Yolculuğu 22:00 Bakırköy Doğtaş Mobilya Önü 23:00 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü 23:59 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü belirtilen hareket noktalarından misafirlerimizi aldıktan sonra araç...

 • Karasu Yılbaşında Ne Yapılır Nereye Gidilir Eğlence Mekanları Etkinlikleri

  Karasu Yılbaşında Ne Yapılır Nereye Gidilir Eğlence Mekanları Etkinlikleri

  Gulet Tekne Turları (Karasu) İçerik / İlan No : # 2150 59kez okundu. Aralık 27, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Karasu yılbaşında ne yapılır nereye gidilir eğlence mekanları etkinlikleri programları fırsatları yeni yıl balosu gala yemeği programı aktiviteleri yapan yerler mekanlar. Bu makalemizde sizlere Karasu merkezde yaşayanlar için alternatif güzel eğlence...

 • Kargıpınarı Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

  Kargıpınarı Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

  Gulet Tekne Turları Kargıpınarı (Mersin) İçerik / İlan No : # 199 19kez okundu. Haziran 28, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Kargıpınarı yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları. Kargıpınarı'na ulaşım ilçe ve il merkezin...