Bördübet Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

  • İlan / İçerik Numarası : # 918 27 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Bördübet, Marmaris, Turkey

Bördübet yat tekne gemi iş ilanları feribot vapur roro yük yolcu gemisi feribotu şehir hatları eleman arayan yatlar tekneler gemiler firmalar şirketler eleman alımı.

İngiliz askerleri, yıllar önce savaş yıllarında saklandıkları bu bölgeye, ormanla denizin iç içe olması ve kuş çeşidinin bolluğu bolluğu sebebiyle ‘’Kuş Yatağı’’ anlamına gelen ‘’Bird the bed’’ adını takmışlar. Biz de milletçe okunuşunu biraz yuvarlayıp Bördübet demişiz bu el değmemiş doğayla iç içe koya. Marmaris merkezinden 25 km uzaklıkta bulunan bu köyde balıkçılık ve arıcılık çok yaygın.

Abdi Reis Koyu: Dalmak için harika bir akvaryum.

Marmaris’in çıkışında bulunuyor. Bölge “Akvaryum” olarak isimlendirilmiş. Burası özellikle dalış yeri olarak harika bir nokta çünkü kendinizi gerçek bir akvaryumun içinde hissediyorsunuz.

Bördübet deniz ulaşımı ve taşımacılığında kullanılan taşıtlar olan gemiler vapurlar yatlar guletler katamaranlar motoryatlar sürat tekneleri ro ro yük yolcu gemileri şehir hatları vapurları eleman personel işçi iş ilanları sayfasına hoşgeldiniz.

www.aytyachting.com sitesi Bördübet ve çevresinde hem ticari deniz taşıtları işletmecilerine firmalarına hem de deniz taşıtlarında iş arayan kişilere ücretsiz ilan verme işlemleri için yazılım ve barındırma destek hizmetleri sunmaktadır.

Bördübet şahıs firmaları veya kurumsal denizcilik şirketleri sahip olduğunuz yat gemi gulet katamaran feribot vapur roro yük yolcu nakliyat nakliye gemisi sürat dalış teknesi gibi deniz taşıtlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm personelleri web sitemizde vereceğiniz ücretsiz ilanlar ile kolayca bulabilir ve işe alım yapabilirsiniz.

Hemen www.aytyachting.com web sitemizde ücretsiz kayıt yaptırarak Bördübet içinde işe alacağınız ve aradığınız elemanın özelliklerini ( eğitim, diploma, yaş, mesleki yeterlilik belgeleri, çalışma yeri, iş pozisyonu, iş süresi ay yıl olarak ne kadar, mesai saatleri tam yarı zamanlı, maaş, ücret, prim, ikramiye, lojman, kalacak yer, diğer şartlar koşullar vs. ) detaylı bir şekilde yazarak yayınlayınız.

Yayınlanan eleman aranıyor ilanları her gün Bördübet ve çevresinde yaşayan binlerce iş arayan kişi tarafından görülerek online iş başvurusu yapılmakta ve böylelikle sizde başvuruları hiç zahmet etmeden online olarak toplayabilir insan kaynakları departmanında değerlendirme yaparak uygun gördüğünüz elemanları işe alabilirsiniz.

Bördübet çevresi denizcilik sektöründe iş arıyorum diyen bay bayan herkes burada yayınlanan iş ilanlarına iletişim formu ve sayfa en altındaki yorumlar bölümü aracılığı ile ücretsiz başvuru yapabilirler ( hakkınızda detaylı metin cv özgeçmiş göndermeniz gerekmektedir. )

Ayrıca kendi detaylı " iş arıyorum " ilanlarınızı yayınlayarak Bördübet ve çevre şehirlerde iş bulma şansınızı daha da artırabilirsiniz zira iş arayanların yayınladıkları iş ilanları anında yüzlerce denizcilik şirketleri firmaları tarafından görülmektedir.

Web sitemizde en çok aranan ilan verilen Bördübet eleman iş ilanları verilen meslekler iş pozisyonları ;
aşçı yardımcıları barmen barista bulaşıkçı bakıcı masör masör Bördübet miço tayfa garson komi gemi adamı gemi tayfası gemi mühendisi Bördübet yat tayfası gemici gemi makinacı güverte tayfası güverte elemanları güverte zabiti güverte lostromosu Bördübet usta gemici yat hostesi yat kaptanı tekne kaptanı gemi kaptanı uzakyol kaptanı Bördübet makinist makinacı yat operasyon elemanı temizlikçi vasıfsız gemi elemanları vasıfsız yat elemanı söküm ustası elemanı Bördübet yat tekne boyacısı stajyer yağcı vardiya mühendisi

Osmaniye Sarıgerme Göcek Serçe Limanı Aktur Bodrum Siteler Beldibi İçmeler Turunç Bördübet Datça Akyaka Kuşadası Karacasöğüt Akbük Adaköy Palamutbükü Söğütköy Ekincik Selimiye Fethiye Ölüdeniz Datca Ören Altınkum Marmaris Bayır Mesudiye Gökova Armutalan Hisarönü Orhaniye Taşlıca Çeşme Didim Turgutköy Dalyan Aksaz Kumlubük Çamlı


Yayın tarihi: Ağustos 19, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 19, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.