Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Antalya Gemi Turları Gemiyle Gezi Gece Etkinlikler Partiler

 • İlan / İçerik Numarası : # 3369 37 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Antalya, Türkiye

Antalya Gemi Turları Gemiyle Gezi Gece Etkinlikler Partiler

KONSEPT
Harem, Her şey Dahil sisteminde hizmet verecek olup tüm yerli alkollü ve alkolsüz içecekler fiyatlara dahildir.Sultan Sefası (Gündüz Turu)
Saat 09:30’da Çelebi Marina’ dan hareket eden gemimiz Konyaaltı sahilinden devam ederek tarihi Kaleiçi manzarası eşliğinde Falezlerde 45 dakikalık ilk yüzme molası verilecektir. Turun devamında eşsiz Düden Şelalesi manzarasında 1 saatlik yemek ve yüzme molasının ardından, Sıçan adasına hareket edilecek ve orada da doyumsuz dağ manzarası eşliğinde 45 dakikalık yüzme molası verilecektir. Dönüş rotamızda misafirlerimizin damaklarında güzel bir tat bırakmak için meyve servisi eşliğinde 15:30’ da Çelebi Marina’ ya varılacaktır.Paşa Sefası ( Gün Batımı Turu )
Saat 18:00’ da Çelebi Marina’ dan ılık bir esinti eşliğinde hareket eden gemimiz Konyaaltı sahilinden Kaleiçi’ne uzanacak ve Düden Şelalesinin eşliğinde yemek ve yüzme molası verecektir. Meyve servisimiz dönüş yolunda misafirlerimize tatlı bir veda olacak, saat 21:00’ da Çelebi Marina’ya varılacaktır.Şehzade Sefası ( Gece Turu )

Saat: 22:30’ da Çelebi Marina’dan ay ve yıldızların eşliğinde hareket eden gemimiz, saat: 02:00 ‘de Çelebi Marina’ya varıp geceye veda edecektir.

Yayın tarihi: Temmuz 18, 2018 Yayınlayan / Yazan : Bedava İlan Verme Yayınlama Sitesi

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Bedava İlan Verme Yayınlama Sitesi
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Fethiye Yılbaşında Ne Yapılır Nereye Gidilir Eğlence Mekanları Etkinlikleri

  Fethiye Yılbaşında Ne Yapılır Nereye Gidilir Eğlence Mekanları Etkinlikleri

  Çıkışlı Gemi Turları (Fethiye) İçerik / İlan No : # 2126 33kez okundu. Aralık 27, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Fethiye yılbaşında ne yapılır nereye gidilir eğlence mekanları etkinlikleri programları fırsatları yeni yıl balosu gala yemeği programı aktiviteleri yapan yerler mekanlar. Bu makalemizde sizlere Fethiye merkezde yaşayanlar için alternatif güzel eğlen...

 • Çeşme Yılbaşında Ne Yapılır Nereye Gidilir Eğlence Mekanları Etkinlikleri

  Çeşme Yılbaşında Ne Yapılır Nereye Gidilir Eğlence Mekanları Etkinlikleri

  Çıkışlı Gemi Turları (Çeşme) İçerik / İlan No : # 2113 102kez okundu. Aralık 27, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Çeşme yılbaşında ne yapılır nereye gidilir eğlence mekanları etkinlikleri programları fırsatları yeni yıl balosu gala yemeği programı aktiviteleri yapan yerler mekanlar. Bu makalemizde sizlere Çeşme merkezde yaşayanlar için alternatif güzel eğlenceli...

 • Antalya Yılbaşında Ne Yapılır Nereye Gidilir Eğlence Mekanları Etkinlikleri

  Antalya Yılbaşında Ne Yapılır Nereye Gidilir Eğlence Mekanları Etkinlikleri

  Türk Limanları Giriş Çıkışlı Gemi Turları (Antalya) İçerik / İlan No : # 2102 79kez okundu. Aralık 27, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Antalya yılbaşında ne yapılır nereye gidilir eğlence mekanları etkinlikleri programları fırsatları yeni yıl balosu gala yemeği programı aktiviteleri yapan yerler mekanlar. Bu makalemizde sizlere Antalya merkezde yaşayanlar için alternatif güzel eğlen...