Selimiye Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

  • İlan / İçerik Numarası : # 913 51 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Selimiye, Marmaris, Turkey

Selimiye yat tekne gemi iş ilanları feribot vapur roro yük yolcu gemisi feribotu şehir hatları eleman arayan yatlar tekneler gemiler firmalar şirketler eleman alımı.

Akdeniz’den Ege’ye Türkiye’nin en uzun yürüyüş yolu olan 820 km uzunluğundaki Karia Yolu’na dikkatinizi çekmek isterim. Burada Bozburun Yarımadası parkuru var. Muazzam bir yürüyüş yolu. Kah dağların arasında kah denizin kenarında ve çok güzel manzaralarla dolu maceralı bir parkur. Loca Hotel’in önünden geçiyor bu yol.

Marmaristen Dönerken Alın:

Marmaris tarhanası, dondurması ve çam balıyla ünlüdür.

Marmaris Koylarına Nasıl Gidilir:

Marmaris’e en yakın havaalanı Dalaman. Dalaman’dan Marmaris’e, Marmaris Otogarı’ndan da minübüslerle veya teknelerle koylara ulaşabilir veya Dalaman’da bir araç kiralayabilirsiniz.

Selimiye deniz ulaşımı ve taşımacılığında kullanılan taşıtlar olan gemiler vapurlar yatlar guletler katamaranlar motoryatlar sürat tekneleri ro ro yük yolcu gemileri şehir hatları vapurları eleman personel işçi iş ilanları sayfasına hoşgeldiniz.

www.aytyachting.com sitesi Selimiye ve çevresinde hem ticari deniz taşıtları işletmecilerine firmalarına hem de deniz taşıtlarında iş arayan kişilere ücretsiz ilan verme işlemleri için yazılım ve barındırma destek hizmetleri sunmaktadır.

Selimiye şahıs firmaları veya kurumsal denizcilik şirketleri sahip olduğunuz yat gemi gulet katamaran feribot vapur roro yük yolcu nakliyat nakliye gemisi sürat dalış teknesi gibi deniz taşıtlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm personelleri web sitemizde vereceğiniz ücretsiz ilanlar ile kolayca bulabilir ve işe alım yapabilirsiniz.

Hemen www.aytyachting.com web sitemizde ücretsiz kayıt yaptırarak Selimiye içinde işe alacağınız ve aradığınız elemanın özelliklerini ( eğitim, diploma, yaş, mesleki yeterlilik belgeleri, çalışma yeri, iş pozisyonu, iş süresi ay yıl olarak ne kadar, mesai saatleri tam yarı zamanlı, maaş, ücret, prim, ikramiye, lojman, kalacak yer, diğer şartlar koşullar vs. ) detaylı bir şekilde yazarak yayınlayınız.

Yayınlanan eleman aranıyor ilanları her gün Selimiye ve çevresinde yaşayan binlerce iş arayan kişi tarafından görülerek online iş başvurusu yapılmakta ve böylelikle sizde başvuruları hiç zahmet etmeden online olarak toplayabilir insan kaynakları departmanında değerlendirme yaparak uygun gördüğünüz elemanları işe alabilirsiniz.

Selimiye çevresi denizcilik sektöründe iş arıyorum diyen bay bayan herkes burada yayınlanan iş ilanlarına iletişim formu ve sayfa en altındaki yorumlar bölümü aracılığı ile ücretsiz başvuru yapabilirler ( hakkınızda detaylı metin cv özgeçmiş göndermeniz gerekmektedir. )

Ayrıca kendi detaylı " iş arıyorum " ilanlarınızı yayınlayarak Selimiye ve çevre şehirlerde iş bulma şansınızı daha da artırabilirsiniz zira iş arayanların yayınladıkları iş ilanları anında yüzlerce denizcilik şirketleri firmaları tarafından görülmektedir.

Web sitemizde en çok aranan ilan verilen Selimiye eleman iş ilanları verilen meslekler iş pozisyonları ;
aşçı yardımcıları barmen barista bulaşıkçı bakıcı masör masör Selimiye miço tayfa garson komi gemi adamı gemi tayfası gemi mühendisi Selimiye yat tayfası gemici gemi makinacı güverte tayfası güverte elemanları güverte zabiti güverte lostromosu Selimiye usta gemici yat hostesi yat kaptanı tekne kaptanı gemi kaptanı uzakyol kaptanı Selimiye makinist makinacı yat operasyon elemanı temizlikçi vasıfsız gemi elemanları vasıfsız yat elemanı söküm ustası elemanı Selimiye yat tekne boyacısı stajyer yağcı vardiya mühendisi

Orhaniye Datca Kumlubük Ölüdeniz Adaköy Taşlıca Marmaris Beldibi Aksaz Akbük Ekincik Selimiye Dalyan Kuşadası Aktur Bördübet Göcek Çeşme Turgutköy Armutalan Gökova Osmaniye Bodrum Ören Hisarönü Akyaka Serçe Limanı Altınkum İçmeler Bayır Palamutbükü Didim Fethiye Söğütköy Çamlı Mesudiye Karacasöğüt Turunç Sarıgerme Siteler Datça


Yayın tarihi: Ağustos 19, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 19, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.