Bozburun Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

  • İlan / İçerik Numarası : # 912 46 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Bozburun, Marmaris, Turkey

Bozburun yat tekne gemi iş ilanları feribot vapur roro yük yolcu gemisi feribotu şehir hatları eleman arayan yatlar tekneler gemiler firmalar şirketler eleman alımı.

Marmaris’te denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz her biri mavi bayraklı çok sayısıda plaj bulunuyor. İngiliz The Guardian gazetesinin belirlediği Türkiye’nin “en iyi 10 plajı” arasında Marmaris’ten de plajlar yer aldı. Bu plajlar muhakkak keşfedilmeli. İçmeler Plajı, Turunç Halk Plajı, Kumlubük Plajı, Cennet Adası Plajı, Sedir Adası Kleopatra Plajı, Kumlubük Plajı, Uzunyalı Plajı, Boncuk Koyu Plajı. Tabiki gizli koylardaki plajları da keşfetmenin zevkine varmalısınız.

Doğa, su sporları ve Dalış Aktivitelerine Katılın:

Parasailing, jet ski, flyboard, yelken, kano gibi su sporları aktiviteleri,

jeep safari, atv safari, trekking, bisiklet gibi doğa aktiviteleri yada dalış yaparak tatilinizi aktif dinamik ve heyecanlı bir hale getirebilirsiniz. Abdi Reis Koyu: Dalmak için harika bir akvaryum.

Bozburun deniz ulaşımı ve taşımacılığında kullanılan taşıtlar olan gemiler vapurlar yatlar guletler katamaranlar motoryatlar sürat tekneleri ro ro yük yolcu gemileri şehir hatları vapurları eleman personel işçi iş ilanları sayfasına hoşgeldiniz.

www.aytyachting.com sitesi Bozburun ve çevresinde hem ticari deniz taşıtları işletmecilerine firmalarına hem de deniz taşıtlarında iş arayan kişilere ücretsiz ilan verme işlemleri için yazılım ve barındırma destek hizmetleri sunmaktadır.

Bozburun şahıs firmaları veya kurumsal denizcilik şirketleri sahip olduğunuz yat gemi gulet katamaran feribot vapur roro yük yolcu nakliyat nakliye gemisi sürat dalış teknesi gibi deniz taşıtlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm personelleri web sitemizde vereceğiniz ücretsiz ilanlar ile kolayca bulabilir ve işe alım yapabilirsiniz.

Hemen www.aytyachting.com web sitemizde ücretsiz kayıt yaptırarak Bozburun içinde işe alacağınız ve aradığınız elemanın özelliklerini ( eğitim, diploma, yaş, mesleki yeterlilik belgeleri, çalışma yeri, iş pozisyonu, iş süresi ay yıl olarak ne kadar, mesai saatleri tam yarı zamanlı, maaş, ücret, prim, ikramiye, lojman, kalacak yer, diğer şartlar koşullar vs. ) detaylı bir şekilde yazarak yayınlayınız.

Yayınlanan eleman aranıyor ilanları her gün Bozburun ve çevresinde yaşayan binlerce iş arayan kişi tarafından görülerek online iş başvurusu yapılmakta ve böylelikle sizde başvuruları hiç zahmet etmeden online olarak toplayabilir insan kaynakları departmanında değerlendirme yaparak uygun gördüğünüz elemanları işe alabilirsiniz.

Bozburun çevresi denizcilik sektöründe iş arıyorum diyen bay bayan herkes burada yayınlanan iş ilanlarına iletişim formu ve sayfa en altındaki yorumlar bölümü aracılığı ile ücretsiz başvuru yapabilirler ( hakkınızda detaylı metin cv özgeçmiş göndermeniz gerekmektedir. )

Ayrıca kendi detaylı " iş arıyorum " ilanlarınızı yayınlayarak Bozburun ve çevre şehirlerde iş bulma şansınızı daha da artırabilirsiniz zira iş arayanların yayınladıkları iş ilanları anında yüzlerce denizcilik şirketleri firmaları tarafından görülmektedir.

Web sitemizde en çok aranan ilan verilen Bozburun eleman iş ilanları verilen meslekler iş pozisyonları ;
aşçı yardımcıları barmen barista bulaşıkçı bakıcı masör masör Bozburun miço tayfa garson komi gemi adamı gemi tayfası gemi mühendisi Bozburun yat tayfası gemici gemi makinacı güverte tayfası güverte elemanları güverte zabiti güverte lostromosu Bozburun usta gemici yat hostesi yat kaptanı tekne kaptanı gemi kaptanı uzakyol kaptanı Bozburun makinist makinacı yat operasyon elemanı temizlikçi vasıfsız gemi elemanları vasıfsız yat elemanı söküm ustası elemanı Bozburun yat tekne boyacısı stajyer yağcı vardiya mühendisi


Yayın tarihi: Ağustos 19, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 19, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.