Söğütköy Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

  • İlan / İçerik Numarası : # 911 28 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Söğütköy, Marmaris, Turkey

Söğütköy yat tekne gemi iş ilanları feribot vapur roro yük yolcu gemisi feribotu şehir hatları eleman arayan yatlar tekneler gemiler firmalar şirketler eleman alımı.

Doğası bozulmamış bakir bir cennet olan Marmaris’in çevresi birbirinden güzel turkuaz mavisi koylarla çevrili. Marmaris’in içi ve 8km mesafeyle en yakınında bulunan İçmeler Koyu biraz kalabalık ve turistik.

Esas keşfetmek gerekenler: Turunç, Kumlubük, Amos, Hisarönü, Orhaniye Kızkumu, Bayır, Turgut, Çiftlik, Söğüt, Selimiye, Bozburun, Gebekse, Bördübet, Akvaryum, Abdi Reis, Gökova ve Dalyan.

Tekne Turuna Çıkın:

Yat turlarına çıkarak bu koyları gezebilir her birinde denize girebilirsiniz. Fosforlu Mağara’yı, Kekova’yı, Datça yarımadasındaki Palamut Bükünü ve Sedir Adası’nı da muhakkak görmenizi öneririm.

Söğütköy deniz ulaşımı ve taşımacılığında kullanılan taşıtlar olan gemiler vapurlar yatlar guletler katamaranlar motoryatlar sürat tekneleri ro ro yük yolcu gemileri şehir hatları vapurları eleman personel işçi iş ilanları sayfasına hoşgeldiniz.

www.aytyachting.com sitesi Söğütköy ve çevresinde hem ticari deniz taşıtları işletmecilerine firmalarına hem de deniz taşıtlarında iş arayan kişilere ücretsiz ilan verme işlemleri için yazılım ve barındırma destek hizmetleri sunmaktadır.

Söğütköy şahıs firmaları veya kurumsal denizcilik şirketleri sahip olduğunuz yat gemi gulet katamaran feribot vapur roro yük yolcu nakliyat nakliye gemisi sürat dalış teknesi gibi deniz taşıtlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm personelleri web sitemizde vereceğiniz ücretsiz ilanlar ile kolayca bulabilir ve işe alım yapabilirsiniz.

Hemen www.aytyachting.com web sitemizde ücretsiz kayıt yaptırarak Söğütköy içinde işe alacağınız ve aradığınız elemanın özelliklerini ( eğitim, diploma, yaş, mesleki yeterlilik belgeleri, çalışma yeri, iş pozisyonu, iş süresi ay yıl olarak ne kadar, mesai saatleri tam yarı zamanlı, maaş, ücret, prim, ikramiye, lojman, kalacak yer, diğer şartlar koşullar vs. ) detaylı bir şekilde yazarak yayınlayınız.

Yayınlanan eleman aranıyor ilanları her gün Söğütköy ve çevresinde yaşayan binlerce iş arayan kişi tarafından görülerek online iş başvurusu yapılmakta ve böylelikle sizde başvuruları hiç zahmet etmeden online olarak toplayabilir insan kaynakları departmanında değerlendirme yaparak uygun gördüğünüz elemanları işe alabilirsiniz.

Söğütköy çevresi denizcilik sektöründe iş arıyorum diyen bay bayan herkes burada yayınlanan iş ilanlarına iletişim formu ve sayfa en altındaki yorumlar bölümü aracılığı ile ücretsiz başvuru yapabilirler ( hakkınızda detaylı metin cv özgeçmiş göndermeniz gerekmektedir. )

Ayrıca kendi detaylı " iş arıyorum " ilanlarınızı yayınlayarak Söğütköy ve çevre şehirlerde iş bulma şansınızı daha da artırabilirsiniz zira iş arayanların yayınladıkları iş ilanları anında yüzlerce denizcilik şirketleri firmaları tarafından görülmektedir.

Web sitemizde en çok aranan ilan verilen Söğütköy eleman iş ilanları verilen meslekler iş pozisyonları ;
aşçı yardımcıları barmen barista bulaşıkçı bakıcı masör masör Söğütköy miço tayfa garson komi gemi adamı gemi tayfası gemi mühendisi Söğütköy yat tayfası gemici gemi makinacı güverte tayfası güverte elemanları güverte zabiti güverte lostromosu Söğütköy usta gemici yat hostesi yat kaptanı tekne kaptanı gemi kaptanı uzakyol kaptanı Söğütköy makinist makinacı yat operasyon elemanı temizlikçi vasıfsız gemi elemanları vasıfsız yat elemanı söküm ustası elemanı Söğütköy yat tekne boyacısı stajyer yağcı vardiya mühendisi

Bördübet Datça Orhaniye Gökova Altınkum Datca Didim Kumlubük Armutalan Fethiye Bodrum Ölüdeniz Turunç Adaköy Akyaka Taşlıca Sarıgerme Siteler Ören Marmaris Bayır Göcek Beldibi Mesudiye Aksaz Akbük İçmeler Çeşme Çamlı Ekincik Selimiye Söğütköy Hisarönü Serçe Limanı Palamutbükü Osmaniye Dalyan Turgutköy Kuşadası Karacasöğüt Aktur


Yayın tarihi: Ağustos 19, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 19, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.