İçmeler Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

  • İlan / İçerik Numarası : # 907 27 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • İçmeler, Marmaris, Turkey

İçmeler yat tekne gemi iş ilanları feribot vapur roro yük yolcu gemisi feribotu şehir hatları eleman arayan yatlar tekneler gemiler firmalar şirketler eleman alımı.

Dünyaca ünlü bir turizm dergisi yaptığı bir araştırmada ülkemize de geliyor ve dünyanın en güzel plajlarını yazarken Marmaris’te yer alan plajlara da yer veriyor. Marmaris’in en güzel plajları açıkçası bu övgüyü hak ediyor. Böylesi güzel plajların ve koyların olduğu yere sadece bir kaç saatlik mesafede yaşamak büyük şans diye düşünüyorum. Ülkemizde yer alan sahillerin değerini bilmek gerekiyor.

Marmaris ege bölgesinin her zaman yıldızı yüksek olan ve her sezon bodrum çeşme çekişmesinden hep uzak duran kendi halinde bir tatil beldesidir. Ancak Marmaris kendi halinde derken pek de mütevazi bir tatil beldesi değildir, yanlış anlaşılmasın. Çünkü birbirinden güzel plajları ve muhteşem gece hayatı ile yaz aylarını muhteşem hale getirir. Öncelikle Marmaris’in plajları hakkında bilgi ile paylaşalım ve ne popüler plajlar hakkında bilgi vermeye çalışalım.

İçmeler deniz ulaşımı ve taşımacılığında kullanılan taşıtlar olan gemiler vapurlar yatlar guletler katamaranlar motoryatlar sürat tekneleri ro ro yük yolcu gemileri şehir hatları vapurları eleman personel işçi iş ilanları sayfasına hoşgeldiniz.

www.aytyachting.com sitesi İçmeler ve çevresinde hem ticari deniz taşıtları işletmecilerine firmalarına hem de deniz taşıtlarında iş arayan kişilere ücretsiz ilan verme işlemleri için yazılım ve barındırma destek hizmetleri sunmaktadır.

İçmeler şahıs firmaları veya kurumsal denizcilik şirketleri sahip olduğunuz yat gemi gulet katamaran feribot vapur roro yük yolcu nakliyat nakliye gemisi sürat dalış teknesi gibi deniz taşıtlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm personelleri web sitemizde vereceğiniz ücretsiz ilanlar ile kolayca bulabilir ve işe alım yapabilirsiniz.

Hemen www.aytyachting.com web sitemizde ücretsiz kayıt yaptırarak İçmeler içinde işe alacağınız ve aradığınız elemanın özelliklerini ( eğitim, diploma, yaş, mesleki yeterlilik belgeleri, çalışma yeri, iş pozisyonu, iş süresi ay yıl olarak ne kadar, mesai saatleri tam yarı zamanlı, maaş, ücret, prim, ikramiye, lojman, kalacak yer, diğer şartlar koşullar vs. ) detaylı bir şekilde yazarak yayınlayınız.

Yayınlanan eleman aranıyor ilanları her gün İçmeler ve çevresinde yaşayan binlerce iş arayan kişi tarafından görülerek online iş başvurusu yapılmakta ve böylelikle sizde başvuruları hiç zahmet etmeden online olarak toplayabilir insan kaynakları departmanında değerlendirme yaparak uygun gördüğünüz elemanları işe alabilirsiniz.

İçmeler çevresi denizcilik sektöründe iş arıyorum diyen bay bayan herkes burada yayınlanan iş ilanlarına iletişim formu ve sayfa en altındaki yorumlar bölümü aracılığı ile ücretsiz başvuru yapabilirler ( hakkınızda detaylı metin cv özgeçmiş göndermeniz gerekmektedir. )

Ayrıca kendi detaylı " iş arıyorum " ilanlarınızı yayınlayarak İçmeler ve çevre şehirlerde iş bulma şansınızı daha da artırabilirsiniz zira iş arayanların yayınladıkları iş ilanları anında yüzlerce denizcilik şirketleri firmaları tarafından görülmektedir.

Web sitemizde en çok aranan ilan verilen İçmeler eleman iş ilanları verilen meslekler iş pozisyonları ;
aşçı yardımcıları barmen barista bulaşıkçı bakıcı masör masör İçmeler miço tayfa garson komi gemi adamı gemi tayfası gemi mühendisi İçmeler yat tayfası gemici gemi makinacı güverte tayfası güverte elemanları güverte zabiti güverte lostromosu İçmeler usta gemici yat hostesi yat kaptanı tekne kaptanı gemi kaptanı uzakyol kaptanı İçmeler makinist makinacı yat operasyon elemanı temizlikçi vasıfsız gemi elemanları vasıfsız yat elemanı söküm ustası elemanı İçmeler yat tekne boyacısı stajyer yağcı vardiya mühendisi

Osmaniye Datca Fethiye Sarıgerme Göcek Didim Serçe Limanı Ekincik Aktur Gökova Bodrum Armutalan Turgutköy Çamlı Adaköy Siteler Akbük Marmaris Beldibi Dalyan Palamutbükü Selimiye Mesudiye İçmeler Aksaz Altınkum Taşlıca Söğütköy Turunç Ölüdeniz Bayır Ören Bördübet Hisarönü Datça Çeşme Akyaka Kuşadası Kumlubük Orhaniye Karacasöğüt


Yayın tarihi: Ağustos 19, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 19, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.