Topçular Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

  • İlan / İçerik Numarası : # 975 22 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Topçular, Yalova, Turkey

Topçular yat tekne gemi iş ilanları feribot vapur roro yük yolcu gemisi feribotu şehir hatları eleman arayan yatlar tekneler gemiler firmalar şirketler eleman alımı.

Yalova Çınarcık merkeze en yakın konumda denize girilen yerler Taşliman mevkii taraflarındadır. Çakıl zeminli bir deniz ve sahilin bulunduğu halk plajlarında herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Deveboynu mevkiine doğru bulunan tertemiz deniz suyu, aynı zamanda dalış meraklıları içinde de cazip bir ortam sunmaktadır. Ataköy mahallesi taraflarında Koruköy plajı diğer bir alternatiftir. Çınarcık Grand Al Harthy Otel yakınındaki Mojito Beach Club veya Taşlimandaki Çamlık Beach servis kalitesi ve DJ müziği arayanlara hizmet vermektedir.

Çınarcık’ın batısına doğru Üçreisler Özenler dolaylarında denize girilen yerler haricinde en çok ziyaret edilen Çınarcık plajları Yalı tarafında Kum plajlarıdır. Su kaydıraklarının bulunduğu Mawis tatil köyündeki Kumluk Maviş plajı, Cemos Beach Club veya Teşvikiye sahilini bunlara örnek olarak verebiliriz.

Topçular deniz ulaşımı ve taşımacılığında kullanılan taşıtlar olan gemiler vapurlar yatlar guletler katamaranlar motoryatlar sürat tekneleri ro ro yük yolcu gemileri şehir hatları vapurları eleman personel işçi iş ilanları sayfasına hoşgeldiniz.

www.aytyachting.com sitesi Topçular ve çevresinde hem ticari deniz taşıtları işletmecilerine firmalarına hem de deniz taşıtlarında iş arayan kişilere ücretsiz ilan verme işlemleri için yazılım ve barındırma destek hizmetleri sunmaktadır.

Topçular şahıs firmaları veya kurumsal denizcilik şirketleri sahip olduğunuz yat gemi gulet katamaran feribot vapur roro yük yolcu nakliyat nakliye gemisi sürat dalış teknesi gibi deniz taşıtlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm personelleri web sitemizde vereceğiniz ücretsiz ilanlar ile kolayca bulabilir ve işe alım yapabilirsiniz.

Hemen www.aytyachting.com web sitemizde ücretsiz kayıt yaptırarak Topçular içinde işe alacağınız ve aradığınız elemanın özelliklerini ( eğitim, diploma, yaş, mesleki yeterlilik belgeleri, çalışma yeri, iş pozisyonu, iş süresi ay yıl olarak ne kadar, mesai saatleri tam yarı zamanlı, maaş, ücret, prim, ikramiye, lojman, kalacak yer, diğer şartlar koşullar vs. ) detaylı bir şekilde yazarak yayınlayınız.

Yayınlanan eleman aranıyor ilanları her gün Topçular ve çevresinde yaşayan binlerce iş arayan kişi tarafından görülerek online iş başvurusu yapılmakta ve böylelikle sizde başvuruları hiç zahmet etmeden online olarak toplayabilir insan kaynakları departmanında değerlendirme yaparak uygun gördüğünüz elemanları işe alabilirsiniz.

Topçular çevresi denizcilik sektöründe iş arıyorum diyen bay bayan herkes burada yayınlanan iş ilanlarına iletişim formu ve sayfa en altındaki yorumlar bölümü aracılığı ile ücretsiz başvuru yapabilirler ( hakkınızda detaylı metin cv özgeçmiş göndermeniz gerekmektedir. )

Ayrıca kendi detaylı " iş arıyorum " ilanlarınızı yayınlayarak Topçular ve çevre şehirlerde iş bulma şansınızı daha da artırabilirsiniz zira iş arayanların yayınladıkları iş ilanları anında yüzlerce denizcilik şirketleri firmaları tarafından görülmektedir.

Web sitemizde en çok aranan ilan verilen Topçular eleman iş ilanları verilen meslekler iş pozisyonları ;
aşçı yardımcıları barmen barista bulaşıkçı bakıcı masör masör Topçular miço tayfa garson komi gemi adamı gemi tayfası gemi mühendisi Topçular yat tayfası gemici gemi makinacı güverte tayfası güverte elemanları güverte zabiti güverte lostromosu Topçular usta gemici yat hostesi yat kaptanı tekne kaptanı gemi kaptanı uzakyol kaptanı Topçular makinist makinacı yat operasyon elemanı temizlikçi vasıfsız gemi elemanları vasıfsız yat elemanı söküm ustası elemanı Topçular yat tekne boyacısı stajyer yağcı vardiya mühendisi

Karamürsel Narlı Mudanya İznik Çınarcık Armutlu Şenköy Yalova Keramet Çalıca Boyalıca Hersek Bayramdere Çakırlı Erdek Karpuzdere Bursa İzmit Kocaeli Mustafalı Tavşanlı Gençali Altınova Ballıkaya Çeltikçi Kapaklı Bandırma Çakırca Kumyaka Gemlik Taşköprü Kumla Esenköy Fıstıklı Kocadere Topçular Kaytezdere Güzelyalı Narlıca Heceler Çiftlikköy İznik Gölyaka Tokmak Orhangazi Eğerce


Yayın tarihi: Ağustos 20, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 20, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.