Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Mordoğan Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

  • İlan / İçerik Numarası : # 941 19 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Mordoğan, Türkiye

Mordoğan yat tekne gemi iş ilanları feribot vapur roro yük yolcu gemisi feribotu şehir hatları eleman arayan yatlar tekneler gemiler firmalar şirketler eleman alımı.

Mordoğan, adını burada gözlenebilen mükemmel gündoğumu ve günbatımı nedeniyle almış.Yalnızca bu bölgede yetişen mor renkli çiçeklerin toplam çeşidi ise 70 kadar.

Mordoğan, ayni zamanda keyifli bir balıkçı kasabası. Uzunada’nın tam karşısında. Limandaki balık lokantaları ve kafelerde son derece keyifli anlar geçirirken, limanın hemen yanından denize de girebilirsiniz.

Ayrıca burada ; Çatalkaya Ayıbalığı Kayalıkları ve Plajı ile Ardıç Plajı oldukça rağbet gören plajlar arasında. Belde merkezinde bulunan Kocakum plajı da bölgenin tek sığ sahili. Çocuklar ve yüzme bilmeyenler için ideal. Genç ve yetişkinler ise kayalık ve derin suları olan diğer plajlarda denize girmeyi tercih ediyorlar.

Ayıbalığı denilen bölgede bulunan deniz mağaraları, Akdeniz foklarının dünyadaki en önemli üreme alanlarından biri ;

Mordoğan deniz ulaşımı ve taşımacılığında kullanılan taşıtlar olan gemiler vapurlar yatlar guletler katamaranlar motoryatlar sürat tekneleri ro ro yük yolcu gemileri şehir hatları vapurları eleman personel işçi iş ilanları sayfasına hoşgeldiniz.

www.aytyachting.com sitesi Mordoğan ve çevresinde hem ticari deniz taşıtları işletmecilerine firmalarına hem de deniz taşıtlarında iş arayan kişilere ücretsiz ilan verme işlemleri için yazılım ve barındırma destek hizmetleri sunmaktadır.

Mordoğan şahıs firmaları veya kurumsal denizcilik şirketleri sahip olduğunuz yat gemi gulet katamaran feribot vapur roro yük yolcu nakliyat nakliye gemisi sürat dalış teknesi gibi deniz taşıtlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm personelleri web sitemizde vereceğiniz ücretsiz ilanlar ile kolayca bulabilir ve işe alım yapabilirsiniz.

Hemen www.aytyachting.com web sitemizde ücretsiz kayıt yaptırarak Mordoğan içinde işe alacağınız ve aradığınız elemanın özelliklerini ( eğitim, diploma, yaş, mesleki yeterlilik belgeleri, çalışma yeri, iş pozisyonu, iş süresi ay yıl olarak ne kadar, mesai saatleri tam yarı zamanlı, maaş, ücret, prim, ikramiye, lojman, kalacak yer, diğer şartlar koşullar vs. ) detaylı bir şekilde yazarak yayınlayınız.

Yayınlanan eleman aranıyor ilanları her gün Mordoğan ve çevresinde yaşayan binlerce iş arayan kişi tarafından görülerek online iş başvurusu yapılmakta ve böylelikle sizde başvuruları hiç zahmet etmeden online olarak toplayabilir insan kaynakları departmanında değerlendirme yaparak uygun gördüğünüz elemanları işe alabilirsiniz.

Mordoğan çevresi denizcilik sektöründe iş arıyorum diyen bay bayan herkes burada yayınlanan iş ilanlarına iletişim formu ve sayfa en altındaki yorumlar bölümü aracılığı ile ücretsiz başvuru yapabilirler ( hakkınızda detaylı metin cv özgeçmiş göndermeniz gerekmektedir. )

Ayrıca kendi detaylı " iş arıyorum " ilanlarınızı yayınlayarak Mordoğan ve çevre şehirlerde iş bulma şansınızı daha da artırabilirsiniz zira iş arayanların yayınladıkları iş ilanları anında yüzlerce denizcilik şirketleri firmaları tarafından görülmektedir.

Web sitemizde en çok aranan ilan verilen Mordoğan eleman iş ilanları verilen meslekler iş pozisyonları ;
aşçı yardımcıları barmen barista bulaşıkçı bakıcı masör masör Mordoğan miço tayfa garson komi gemi adamı gemi tayfası gemi mühendisi Mordoğan yat tayfası gemici gemi makinacı güverte tayfası güverte elemanları güverte zabiti güverte lostromosu Mordoğan usta gemici yat hostesi yat kaptanı tekne kaptanı gemi kaptanı uzakyol kaptanı Mordoğan makinist makinacı yat operasyon elemanı temizlikçi vasıfsız gemi elemanları vasıfsız yat elemanı söküm ustası elemanı Mordoğan yat tekne boyacısı stajyer yağcı vardiya mühendisi

Narlıdere Ahmetbeyli Kuşadası Göztepe Ildırı Urla Şirinkent Çeşme Karaburun Davutlar Konak Mavişehir Seferihisar Balıklıova Alaçatı Küçükbahçe Çiğli Dikili Alsancak Ilıca Bornova Aliağa Yelki Özbek Bostanlı Bayraklı Foça İzmir Gülbahçe Sığacık İnciraltı Altınyunus Maltepe Gümüldür Menderes Karşıyaka Özdere Payamlı Ambarseki Güzelbahçe Mordoğan

Yayın tarihi: Ağustos 20, 2017 Değiştirilme tarihi: Temmuz 25, 2019 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet