Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Boğaziçi Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

 • İlan / İçerik Numarası : # 238 18 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Boğaziçi İstanbul, İstanbul, Turkey

Boğaziçi yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları.

Boğaziçi Köprüsü: Asya ile Avrupa’yı birbirine bağlayan asma köprü.

Karadeniz’i Marmara yoluyla Akdeniz’e bağlayan iki boğazdan kuzeydekine İstanbul Boğazı ve bu boğazın iki yakasına Boğaziçi adı verilir.

İlkçağ’dan bu yana Asya’dan Avrupa’ya veya Avrupa’dan Asya’ya geçmek isteyen kavimler ve ordular İstanbul veya Çanakkale boğazlarından birini kullanmışlar ve bunlar üzerine köprü kurulması daima hayal edilmiştir.

Boğaziçi’nden ilk köprülü geçişin M.Ö. VI. yüzyılda gerçekleştiği söylenir. Pers kralı Dara’nm M.Ö. 512 yılında, İskitleri batıya doğru kovalarken, İstanbul Boğazı’nm en dar yerinde, Sisam’lı mühendis Mandrok-les’e sallardan bir köprü kurdurduğu ve kalabalık ordusunu bu yolla Anadolu’dan Rumeli yakasına geçirdiği tarihlerde kayıtlıdır.

Boğaziçi İstanbul ve Türkiye'nin lider ücretsiz yatçılık denizcilik sektörü ve bağlı alt sektörülerin ücretsiz ilan yayınlama verme portalına hoşgeldiniz.

Web sitemiz üzerinde Boğaziçi İstanbul ve çevresinde yat ve denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar ücretsiz alım satım malzeme ekipman satış ilanı tanıtım tur gezi proğramları ilanları eleman iş ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayarak aradıklarını hızlıca bulabilirler.

Boğaziçi İstanbul merkezde yaşayan tüketici olarak web sitemizi kullanan ziyaretçilerimiz satılık yatlar motoryatlar gemiler guletler katamaranlar deniz otobüsleri ve diğer deniz araçları malzemeleri ekipmanları ilanlarını online takip ederek en uygun ürünü satın alabilirler.

Ayrıca Boğaziçi İstanbul ve etrafında güncel yat gemi katamaran gulet tekne turları ve gezilerini takip ederek en firma ve tur rotası yorumlarını okuyarak beğendikleri bir günübirlik mavi tur paketini veya gemi seyahatini satın alabilirler.

Web sitemiz üzerinde Boğaziçi İstanbul içi balık avı turlarından av yat tekne gulet motoryat malzemeleri ekipmanlarına günübirlik yat tekne turlarından evlilik teklifi yatta tekneden düğün kutlama nişan gibi daha bir çok etkinlikleriniz için en ucuz fiyata yüzlerce teklifi bir arada bulabilir ve inceleyerek online satın alabilirsiniz.

Online ücretsiz ilan sayfamız üzerinde Boğaziçi İstanbul çıkışlı varışlı feribot deniz otobüsleri hatlarını saatlerini bilet fiyatlarını ücretlerini güncel fırsat kuponlarını kontrol edebilir ve online bilet sorgulaması yaparak yolcu bileti satın alabilirsiniz.

Boğaziçi yat firmaları, Boğaziçi yat şirketleri, Boğaziçi yat kiralama, Boğaziçi mavi tur, Boğaziçi mavi yolculuk, Boğaziçi katamaran kiralama, Boğaziçi gulet kiralama, Boğaziçi gulet turları, Boğaziçi motoyat kiralama, Boğaziçi katamaran turları, Boğaziçi yat, Boğaziçi gulet, Boğaziçi katamaran, Boğaziçi motoryat, Boğaziçi denizaltı, Boğaziçi deniz otobüsü, Boğaziçi feribot, Boğaziçi feribot seferleri, Boğaziçi deniz otobüsü seferleri, Boğaziçi tekne kiralama, Boğaziçi tekne turları, Boğaziçi tekne firmaları, Boğaziçi feribot biletleri, Boğaziçi deniz otobüsü biletleri

Boğaziçi İstanbul ve çevresinde sahil kenarında bulunan ve denizcilik sektörü ile iç içe olan iller ilçeler kasabalar ve beldeler isimleri adları ;

Heybeliada Tuzla Güzelce Pendik Kaşıkadası Kartal Zeytinburnu Maltepe Bostancı Kadıköy Kızkulesi Üsküdar Yenikapı Rumelihisarı Karaköy Paşalimanı Eminönü Terkos Burgazada Kuzguncuk Beylerbeyi Ayvansaray Sarıyer Çengelköy Vaniköy Beşiktaş Kanlıca Anadoluhisarı Avcılar Çubuklu Paşabahçe Beyoğlu Küçükçekmece İstinye Balat Silivri Beykoz Riva Büyükçekmece
Anadolukavağı Büyükada Arnavutköy Sedefadası Tarabya Selimpaşa Beylikdüzü Kınalıada Haliç Bakırköy Sarayburnu Eyüp Sivriada Emirgan Kumburgaz Bebek Poyrazköy Anadolufeneri Şile Ağva Rumelifeneri Garipçe Rumelikavağı Paşamandıra Balta Limanı Kuruçeşme Ortaköy Kabataş Sultanahmet Florya Ataköy Harem Boğaz Boğaziçi

Yayın tarihi: Temmuz 1, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Turgutköy Tekne Kiralama Fiyatları Kiralık Tekneler Yatlar

  Turgutköy Tekne Kiralama Fiyatları Kiralık Tekneler Yatlar

  Gemi Biletleri Fiyatları Turgutköy (Marmaris) İçerik / İlan No : # 1786 12kez okundu. Eylül 13, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Turgutköy tekne kiralama fiyatları mavi tur yolculuk gezi turlar düğün nişan evlilik teklifi organizasyon için saatlik günlük günübirlik haftalık kiralık tekneler. Turgut Köyü'nde geçirdiğiniz zamanlarda tarihi kalıntılar da görmeniz mümkün. Köyün sı...