Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Gazipaşa Gemi Şirketleri Firmaları Turları Turu Gezisi

 • İlan / İçerik Numarası : # 496 29 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Gazipaşa, Turkey

Gazipaşa gemi şirketleri firmaları turları gezileri turu biletleri bileti gemi adamı belgesi cüzdanı sertifikası kursu sınavı ücreti fiyatı en iyi gemiler hakkında yorumlar tavsiyeler şikayetler.

Gazipaşa’nın asıl büyük plajı kent içinden ayrılmış gidiş-geliş yolla ulaşılan Selinus Plajı. 2,5 km. uzunluğundaki plajın sol tarafındaki yükselti üzerinde ortaçağdan kalma bir kale ve aşağıdaki düzlükte Selinus antik kentinin kalıntıları var.

Dağlardan akıp gelen Hacı Musa Çayı düzlükte kıvrılarak kumsalın doğu ucundan denize dökülüyor. Tatlı su balıklarının bulunduğu derenin iki yanını salkımsöğütler ve diğer ağaçlar süslüyor.

Gazipaşa’da çok sayıda akarsu var. Su kaynaklarındaki azalma yanında tarımsal sulamada kullanıldığı için birçoğunun suyu yazın denize kadar ulaşamıyor. Dere yatakları kuruyor. Tamamen kurumayan akarsulardan birisi Hacı Musa Çayı.

Gazipaşa gemi ve denizcilik sektörü ücretsiz ilanlar sitesine hoşgeldiniz. Web sitemiz Gazipaşa Türkiye yurtiçi ve yurtdışı gemi ve denizcilik sektöründe hizmet veren firmalar şirketler ve bu sektörlerde hizmet arayan tüketiciler için ücretsiz bir paylaşım portalı olarak hazırlanmıştır.

www.aytyachting.com üzerinde yurtiçi Gazipaşa ve yurtdışı gemi gezileri turları seferleri biletleri kiralık gemiler yük gemisi kiralama ilanları ücretsiz olarak yayınlanarak tanıtım yapılabilmektedir.

En uygun fiyata ucuz Gazipaşa çıkışlı varışlı bitişli gemi turu balayı turları yurtiçi yurtdışı gemi ror ro gemisi seferleri arayan ve gemi bileti almak gemi kiralamak isteyenler en doğru adrestesiniz.

Gazipaşa deniz nakliyat yük nakliye firmaları hemen web sitemizde uluslararası taşımacılık ilanlarınızı yayınlayarak geminize kolayca yük bulabilirsiniz.

Web sayfamızda Gazipaşa ve çevresinde faaliyet gösteren her gemi şirketi firması broker firmalar gemi brokerleri ihtiyaç duydukları eleman aranıyor kaptan gemi kaptanı tayfası elemanı gemici adamı cüzdanı gibi sektörün ihtiyaç duyduğu tüm eleman iş ilanları bedava olarak yayınlanarak hızlıca iş eleman bulunabilmektedir.

Gazipaşa gemi firmaları, Gazipaşa gemi şirketleri, Gazipaşa gemi turları, Gazipaşa gemi turu, Gazipaşa gemi, Gazipaşa, firmaları, şirketleri, Gazipaşa gemi bileti, Gazipaşa gemi bileti fiyatları, Gazipaşa gemi biletleri, Gazipaşa gemi gezileri, Gazipaşa gemi gezisi, Gazipaşa gemi adamı, Gazipaşa gemi adamı kursu, Gazipaşa gemi adamı cüzdanı, Gazipaşa gemi adamı sınav, Gazipaşa gemi adamı sertifikası

Gazipaşa çevresinde denize kıyısı olan diğer önemli liman ve sahil şehirleri illeri kasabaları listesi ;
Kaledran Anamur Yakacık Anıtlı Uçarı Melleç Zeytinada Gazipaşa Muzkent Beyrebucak Macar Ören Bozyazı Tekmen Aydıncık Yeşilovacık Silifke Taşucu Alanya Antalya Mersin Manavgat Side Belek Kemer Kargıcak Demirtaş Yeşilöz Sedire Syedra Mahmutlar Kestel Oba Obagöl Tosmur

Yayın tarihi: Ağustos 10, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Riva Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

  Riva Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

  Gemi Adamı Kursu Fiyatı Riva (İstanbul) İçerik / İlan No : # 221 34kez okundu. Temmuz 1, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Riva yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları. Riva, İstanbul Anadolu yakasının kuzeyinde yer a...