Kanlıca Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

 • İlan / İçerik Numarası : # 216 56 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Kanlıca, İstanbul, Turkey

Kanlıca yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları.

Anadoluhisarı ile Çubuklu arasında, Emirgân’ın karşısında. Boğaza doğru küt bir çıkıntı meydana getiren bu kıyıya Eskiçağda Phrixu Limen denirdi. Kanlıca’nın hemen güneyinde de eskiden Phiela (Manoli) körfezi denilen Kanlıca koyu bulunur. Bülbül deresinin ağzında yer alan bu koy. Osmanlı döneminde, özellikle XIX. yy.’da mehtap şenlikleriyle ünlüydü. Kanlıca adının, kağnı arabası kullandıkları için Kangu adı verilen bir türk kabilesinin bu yerle bir ilgisi bulunmasından türediği ileri sürülür. Kanunî Sultan Süleyman’ın vezirlerinden İskender Paşa, Mimar Sinan’a burada bir cami ve hamam yaptırdı (15591560).

Kanlıca İstanbul ve Türkiye'nin lider ücretsiz yatçılık denizcilik sektörü ve bağlı alt sektörülerin ücretsiz ilan yayınlama verme portalına hoşgeldiniz.

Web sitemiz üzerinde Kanlıca İstanbul ve çevresinde yat ve denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar ücretsiz alım satım malzeme ekipman satış ilanı tanıtım tur gezi proğramları ilanları eleman iş ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayarak aradıklarını hızlıca bulabilirler.

Kanlıca İstanbul merkezde yaşayan tüketici olarak web sitemizi kullanan ziyaretçilerimiz satılık yatlar motoryatlar gemiler guletler katamaranlar deniz otobüsleri ve diğer deniz araçları malzemeleri ekipmanları ilanlarını online takip ederek en uygun ürünü satın alabilirler.

Ayrıca Kanlıca İstanbul ve etrafında güncel yat gemi katamaran gulet tekne turları ve gezilerini takip ederek en firma ve tur rotası yorumlarını okuyarak beğendikleri bir günübirlik mavi tur paketini veya gemi seyahatini satın alabilirler.

Web sitemiz üzerinde Kanlıca İstanbul içi balık avı turlarından av yat tekne gulet motoryat malzemeleri ekipmanlarına günübirlik yat tekne turlarından evlilik teklifi yatta tekneden düğün kutlama nişan gibi daha bir çok etkinlikleriniz için en ucuz fiyata yüzlerce teklifi bir arada bulabilir ve inceleyerek online satın alabilirsiniz.

Online ücretsiz ilan sayfamız üzerinde Kanlıca İstanbul çıkışlı varışlı feribot deniz otobüsleri hatlarını saatlerini bilet fiyatlarını ücretlerini güncel fırsat kuponlarını kontrol edebilir ve online bilet sorgulaması yaparak yolcu bileti satın alabilirsiniz.

Kanlıca yat firmaları, Kanlıca yat şirketleri, Kanlıca yat kiralama, Kanlıca mavi tur, Kanlıca mavi yolculuk, Kanlıca katamaran kiralama, Kanlıca gulet kiralama, Kanlıca gulet turları, Kanlıca motoyat kiralama, Kanlıca katamaran turları, Kanlıca yat, Kanlıca gulet, Kanlıca katamaran, Kanlıca motoryat, Kanlıca denizaltı, Kanlıca deniz otobüsü, Kanlıca feribot, Kanlıca feribot seferleri, Kanlıca deniz otobüsü seferleri, Kanlıca tekne kiralama, Kanlıca tekne turları, Kanlıca tekne firmaları, Kanlıca feribot biletleri, Kanlıca deniz otobüsü biletleri

Kanlıca İstanbul ve çevresinde sahil kenarında bulunan ve denizcilik sektörü ile iç içe olan iller ilçeler kasabalar ve beldeler isimleri adları ;

Heybeliada Tuzla Güzelce Pendik Kaşıkadası Kartal Zeytinburnu Maltepe Bostancı Kadıköy Kızkulesi Üsküdar Yenikapı Rumelihisarı Karaköy Paşalimanı Eminönü Terkos Burgazada Kuzguncuk Beylerbeyi Ayvansaray Sarıyer Çengelköy Vaniköy Beşiktaş Kanlıca Anadoluhisarı Avcılar Çubuklu Paşabahçe Beyoğlu Küçükçekmece İstinye Balat Silivri Beykoz Riva Büyükçekmece
Anadolukavağı Büyükada Arnavutköy Sedefadası Tarabya Selimpaşa Beylikdüzü Kınalıada Haliç Bakırköy Sarayburnu Eyüp Sivriada Emirgan Kumburgaz Bebek Poyrazköy Anadolufeneri Şile Ağva Rumelifeneri Garipçe Rumelikavağı Paşamandıra Balta Limanı Kuruçeşme Ortaköy Kabataş Sultanahmet Florya Ataköy Harem

Yayın tarihi: Temmuz 1, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Ekincik Gemi Şirketleri Firmaları Turları Turu Gezisi

  Ekincik Gemi Şirketleri Firmaları Turları Turu Gezisi

  Gemi Adamı Kimliği (Ekincik) İlan / kayıt numarası : # 486 17kez görüntülendi. Ağustos 10, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Ekincik gemi şirketleri firmaları turları gezileri turu biletleri bileti gemi adamı belgesi cüzdanı sertifikası kursu sınavı ücreti fiyatı en iyi gemiler hakkında yorumlar tavsiyeler şikayetler. Marmaris - Göcek arasında dolaşan teknelerin başlıca uğ...