Gemlik Gemi Şirketleri Firmaları Turları Turu Gezisi

  • İlan / İçerik Numarası : # 497 16 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Gemlik, Turkey

Gemlik gemi şirketleri firmaları turları gezileri turu biletleri bileti gemi adamı belgesi cüzdanı sertifikası kursu sınavı ücreti fiyatı en iyi gemiler hakkında yorumlar tavsiyeler şikayetler.

Gemlik’te Denize Girilecek Yerler, Bursa Gemlik Plajları
Bursa Gemlik’te nerede denize girilir diye merak ediyorsanız, Gemlik plajları hakkında kısa bilgileri burada bulabilirsiniz.
gemlik plajlari

Gemlik’te Denize Girilecek Yerler, Bursa Gemlik Plajları

Bursa’nın Marmara Denizi’ne kıyısı olan ilçelerinden birisi olan Gemlik’te sıcak yaz aylarında serinleme olanağı sunan pek çok plaj bulunmaktadır. Gemlik merkeze en yakın plajlar kuzey-batı istikametine doğru yer alan Hasan Ağa Gençlik ve İzcilik Eğitim merkezi kamp plajıdır. Deniz bisikleti, duş yerleri, şezlong gibi imkanların bulunduğu kum zeminli sahilin daha ilerisinde başka plajlar da vardır. Örneğin Kumla köyü dolaylarında Küçükkumla Orman Kampı, sahil sitelerinin ilerisinde Gemlik Büyükkumla Halk plajı ile düzenli bir plaja sahip Karacaali İzcilik kampı ve DSİ tesisleri rağbet edilen yerler arasındadır. Narlı taraflarındaki Narlı Halk plajı ile Yalova sınırındaki Karayolları tesisleri Gemlik’te denize girilen yerler arasındadır.

Gemlik gemi ve denizcilik sektörü ücretsiz ilanlar sitesine hoşgeldiniz. Web sitemiz Gemlik Türkiye yurtiçi ve yurtdışı gemi ve denizcilik sektöründe hizmet veren firmalar şirketler ve bu sektörlerde hizmet arayan tüketiciler için ücretsiz bir paylaşım portalı olarak hazırlanmıştır.

www.aytyachting.com üzerinde yurtiçi Gemlik ve yurtdışı gemi gezileri turları seferleri biletleri kiralık gemiler yük gemisi kiralama ilanları ücretsiz olarak yayınlanarak tanıtım yapılabilmektedir.

En uygun fiyata ucuz Gemlik çıkışlı varışlı bitişli gemi turu balayı turları yurtiçi yurtdışı gemi ror ro gemisi seferleri arayan ve gemi bileti almak gemi kiralamak isteyenler en doğru adrestesiniz.

Gemlik deniz nakliyat yük nakliye firmaları hemen web sitemizde uluslararası taşımacılık ilanlarınızı yayınlayarak geminize kolayca yük bulabilirsiniz.

Web sayfamızda Gemlik ve çevresinde faaliyet gösteren her gemi şirketi firması broker firmalar gemi brokerleri ihtiyaç duydukları eleman aranıyor kaptan gemi kaptanı tayfası elemanı gemici adamı cüzdanı gibi sektörün ihtiyaç duyduğu tüm eleman iş ilanları bedava olarak yayınlanarak hızlıca iş eleman bulunabilmektedir.

Gemlik gemi firmaları, Gemlik gemi şirketleri, Gemlik gemi turları, Gemlik gemi turu, Gemlik gemi, Gemlik, firmaları, şirketleri, Gemlik gemi bileti, Gemlik gemi bileti fiyatları, Gemlik gemi biletleri, Gemlik gemi gezileri, Gemlik gemi gezisi, Gemlik gemi adamı, Gemlik gemi adamı kursu, Gemlik gemi adamı cüzdanı, Gemlik gemi adamı sınav, Gemlik gemi adamı sertifikası

Gemlik çevresinde denize kıyısı olan diğer önemli liman ve sahil şehirleri illeri kasabaları listesi ;
Karpuzdere Çiftlikköy Kumyaka Gençali Heceler Bayramdere Kaytezdere Erdek Bursa İzmit Yalova Kumla Gemlik Çalıca Ballıkaya Boyalıca İznik Esenköy Keramet Gölyaka Mustafalı Altınova Eğerce Çakırca Fıstıklı Narlıca Topçular Armutlu Tavşanlı Hersek Kapaklı Karamürsel Bandırma Çınarcık Orhangazi Kocaeli Tokmak Şenköy Çakırlı Çeltikçi Mudanya Güzelyalı Narlı Taşköprü Kocadere

Yayın tarihi: Ağustos 10, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 10, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.