Datça Gemi Şirketleri Firmaları Turları Turu Gezisi

  • İlan / İçerik Numarası : # 480 46 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Datça, Turkey

Datça gemi şirketleri firmaları turları gezileri turu biletleri bileti gemi adamı belgesi cüzdanı sertifikası kursu sınavı ücreti fiyatı en iyi gemiler hakkında yorumlar tavsiyeler şikayetler.

Datça’da her yerden denize girebilirsiniz, doğal güzellikler içinde koylar ve plajlar çokça ama benim burada sözünü edeceğim plajlar her türlü vasıtayla ulaşılması kolay, birçoğunda tesislerin bulunduğu, güvenli ve birçok kişinin memnun kaldığı Datça plajları olacak. Bu 15 Datça Plajı’nın hepsi Yarımada’nın Akdeniz tarafında, Ege tarafında da çok güzel plajlar var ama ulaşım açısından burada vermedim. Toprak yollar bazı vasıtalar için sakıncalı olabiliyor. Akdeniz tarafındaki plajların bir avantajı da yazın esen kuzey rüzgarlarının fazla etkili olmaması.

Datça’da mavi bayraklı plajlar: 2017 sezonunda Datça’da 8 plaj bu bayrağı taşıyor 1- Aktur Tatil Sitesi 2- Aktur Kamping 3- Aktur Kurucabük 4 – Perili Bay Resort ( Emecik ) 5 – Billurkent Devremülk Plajı ( Kızlan mevkii ) 6 – Hastanealtı Plajı ( Merkez ) 7- Kumluk Plajı ( Merkez ) 8 – Taşlık Plajı ( Merkez ). Mavi Bayrak sadece deniz suyu temizliğine bakılarak verilmiyor.

Datça gemi ve denizcilik sektörü ücretsiz ilanlar sitesine hoşgeldiniz. Web sitemiz Datça Türkiye yurtiçi ve yurtdışı gemi ve denizcilik sektöründe hizmet veren firmalar şirketler ve bu sektörlerde hizmet arayan tüketiciler için ücretsiz bir paylaşım portalı olarak hazırlanmıştır.

www.aytyachting.com üzerinde yurtiçi Datça ve yurtdışı gemi gezileri turları seferleri biletleri kiralık gemiler yük gemisi kiralama ilanları ücretsiz olarak yayınlanarak tanıtım yapılabilmektedir.

En uygun fiyata ucuz Datça çıkışlı varışlı bitişli gemi turu balayı turları yurtiçi yurtdışı gemi ror ro gemisi seferleri arayan ve gemi bileti almak gemi kiralamak isteyenler en doğru adrestesiniz.

Datça deniz nakliyat yük nakliye firmaları hemen web sitemizde uluslararası taşımacılık ilanlarınızı yayınlayarak geminize kolayca yük bulabilirsiniz.

Web sayfamızda Datça ve çevresinde faaliyet gösteren her gemi şirketi firması broker firmalar gemi brokerleri ihtiyaç duydukları eleman aranıyor kaptan gemi kaptanı tayfası elemanı gemici adamı cüzdanı gibi sektörün ihtiyaç duyduğu tüm eleman iş ilanları bedava olarak yayınlanarak hızlıca iş eleman bulunabilmektedir.

Datça gemi firmaları, Datça gemi şirketleri, Datça gemi turları, Datça gemi turu, Datça gemi, Datça, firmaları, şirketleri, Datça gemi bileti, Datça gemi bileti fiyatları, Datça gemi biletleri, Datça gemi gezileri, Datça gemi gezisi, Datça gemi adamı, Datça gemi adamı kursu, Datça gemi adamı cüzdanı, Datça gemi adamı sınav, Datça gemi adamı sertifikası

Datça çevresinde denize kıyısı olan diğer önemli liman ve sahil şehirleri illeri kasabaları listesi ;
Orhaniye Datca Kumlubük Ölüdeniz Adaköy Taşlıca Marmaris Beldibi Aksaz Akbük Ekincik Selimiye Dalyan Kuşadası Aktur Bördübet Göcek Çeşme Turgutköy Armutalan Gökova Osmaniye Bodrum Ören Hisarönü Akyaka Serçe Limanı Altınkum İçmeler Bayır Palamutbükü Didim Fethiye Söğütköy Çamlı Mesudiye Karacasöğüt Turunç Sarıgerme Siteler Datça

Yayın tarihi: Ağustos 10, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 10, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.