Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Bartın Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

 • İlan / İçerik Numarası : # 101 16 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Bartın, Turkey

Bartın yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları.

Bartın'a ulaşımın büyük bir bölümü karayolu ile sağlanır.

Karayolu: Bartın İlinin toplam karayolu uzunluğu 281 km olup, bunun 142 km'si devlet yolları, 139 km'si de il yolları ağında yer alır. İlde otoyol yoktur.

Bartın’ın şehirlerarası ulaşımını sağlayan karayolu; batıda Çaycuma-Devrek (Zonguldak) - Mengen-Yeniçağa (Bolu), güneyde de Safranbolu (Karabük)-Gerede (Bolu) üzerinden E-80 Otoyolu ile E-5 Devlet yoluna ulaşmaktadır. Doğuda Cide (Kastamonu), güneyde de yine Safranbolu (Karabük) üzerinden Orta ve Doğu Karadeniz ve İç Anadolu’ya açılmaktadır.

Demiryolu: Bartın'a en yakın Demiryolu istasyonu 38 kilometre uzaklıktaki Saltukova'dadır (Zonguldak).

Bartın ve Türkiye'nin lider ücretsiz yatçılık denizcilik sektörü ve bağlı alt sektörülerin ücretsiz ilan yayınlama verme portalına hoşgeldiniz.

Web sitemiz üzerinde Bartın ve çevresinde yat ve denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar ücretsiz alım satım malzeme ekipman satış ilanı tanıtım tur gezi proğramları ilanları eleman iş ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayarak aradıklarını hızlıca bulabilirler.

Bartın merkezde yaşayan tüketici olarak web sitemizi kullanan ziyaretçilerimiz satılık yatlar motoryatlar gemiler guletler katamaranlar deniz otobüsleri ve diğer deniz araçları malzemeleri ekipmanları ilanlarını online takip ederek en uygun ürünü satın alabilirler.

Ayrıca Bartın ve etrafında güncel yat gemi katamaran gulet tekne turları ve gezilerini takip ederek en firma ve tur rotası yorumlarını okuyarak beğendikleri bir günübirlik mavi tur paketini veya gemi seyahatini satın alabilirler.

Web sitemiz üzerinde Bartın içi balık avı turlarından av yat tekne gulet motoryat malzemeleri ekipmanlarına günübirlik yat tekne turlarından evlilik teklifi yatta tekneden düğün kutlama nişan gibi daha bir çok etkinlikleriniz için en ucuz fiyata yüzlerce teklifi bir arada bulabilir ve inceleyerek online satın alabilirsiniz.

Online ücretsiz ilan sayfamız üzerinde Bartın çıkışlı varışlı feribot deniz otobüsleri hatlarını saatlerini bilet fiyatlarını ücretlerini güncel fırsat kuponlarını kontrol edebilir ve online bilet sorgulaması yaparak yolcu bileti satın alabilirsiniz.

Bartın yat firmaları, Bartın yat şirketleri, Bartın yat kiralama, Bartın mavi tur, Bartın mavi yolculuk, Bartın katamaran kiralama, Bartın gulet kiralama, Bartın gulet turları, Bartın motoyat kiralama, Bartın katamaran turları, Bartın yat, Bartın gulet, Bartın katamaran, Bartın motoryat, Bartın denizaltı, Bartın deniz otobüsü, Bartın feribot, Bartın feribot seferleri, Bartın deniz otobüsü seferleri, Bartın tekne kiralama, Bartın tekne turları, Bartın tekne firmaları, Bartın feribot biletleri, Bartın deniz otobüsü biletleri

Bartın ve çevresinde sahil kenarında bulunan ve denizcilik sektörü ile iç içe olan iller ilçeler kasabalar ve beldeler isimleri adları ;

Bartın Amasra Hatipler Büyükkızılkum Güzelcehisar İnkumu Plajı Karasu Tarlaağzı Gömü İnpiri Çakrazşeyhler Kanatlı Tekkeönü Kurucaşile Kapısuyu Yenice Gideros Koyu Kalafat Gebeş Cide

Yayın tarihi: Haziran 27, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Mağusa Denizcilik İş İlanları Yat Gemi Elemanı Eleman

  Mağusa Denizcilik İş İlanları Yat Gemi Elemanı Eleman

  Yatçılık Şirketleri (Mağusa) İçerik / İlan No : # 853 84kez okundu. Ağustos 19, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Mağusa denizcilik iş ilanları yat gemi gulet kaptanı mavi tur yolculuk elemanı personel alımı eleman arayanlar aranıyor iş başvurusu başvuru formu maaşları. Mağusa çevresinde ve yurtiçi yurtdışı denizlerde seyrü sefer halinde olan yolcu ürün malzeme ...

 • Zonguldak Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

  Zonguldak Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

  Yat Şirketi (Zonguldak) İçerik / İlan No : # 100 43kez okundu. Haziran 26, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Zonguldak yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları. Batı Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Zonguld...