Yumurtalık Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

 • İlan / İçerik Numarası : # 90 89 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Yumurtalık, Adana, Turkey

Yumurtalık yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları.

Yumurtalık, Tarihçe noktasında Yumurtalık’ın gerçekten de eski bir tarihi olduğunu söyleyebilmek mümkün. Bölgeye hakim olan Hititlerin zamanında uğramış oldukları bir ilçe olan Yumurtalık ilçesinin yaklaşık 2000 yıl öncesine dek uzanan Yumurtalık tarihi açısından çok şey söylenebilir. Eski adı Ayas olan ilçe yerel halk dili arasında neredeyse tamamen hala bu isimle anılmaktadır. Adana’nın bir başka önemli ilçesi olan Ceyhan’a 1959 yılına kadar bağlı olan özellikle tarihi son derece eskiye dayanan bir yapısı olduğunu söyleyebilmek mümkün. Yumurtalık bu noktada Adana’da tarihi Ortaçağ’a dek uzanan tek ilçesi diyebiliriz. Bu haliyle gerçekten de tarihi açıdan Yumurtalık son derece önem arz eder. Adana’nın merkezine yaklaşık 80 kilometre uzaklıkta olan Yumurtalık yine eski bağlı olduğu ilçe olan Ceyhan ‘a ise 30 kilometre uzaklık mesafesindedir. Bununla beraber 24’e yakın mahalleye sahip olan Yumurtalık ilçenin 501 kilometre kare yüz ölçümüne sahip olduğu görülebilir. Stratejik önem noktasında ise özellikle Adana’nın enerji şehri olması noktasında Yumurtalık’a da özel bir parantez açmak gerekir. Irak bölgesinden ülkemize akan petrol boru hatlarının en önemlilerinden biri olan Yumurtalık-Kerkük petrol boru hattının ilçeden geçiyor olması gerçekten de stratejik mana da önemi bir seviye daha artırıyor.

Yumurtalık ve Türkiye'nin lider ücretsiz yatçılık denizcilik sektörü ve bağlı alt sektörülerin ücretsiz ilan yayınlama verme portalına hoşgeldiniz.

Web sitemiz üzerinde Yumurtalık ve çevresinde yat ve denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar ücretsiz alım satım malzeme ekipman satış ilanı tanıtım tur gezi proğramları ilanları eleman iş ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayarak aradıklarını hızlıca bulabilirler.

Yumurtalık merkezde yaşayan tüketici olarak web sitemizi kullanan ziyaretçilerimiz satılık yatlar motoryatlar gemiler guletler katamaranlar deniz otobüsleri ve diğer deniz araçları malzemeleri ekipmanları ilanlarını online takip ederek en uygun ürünü satın alabilirler.

Ayrıca Yumurtalık ve etrafında güncel yat gemi katamaran gulet tekne turları ve gezilerini takip ederek en firma ve tur rotası yorumlarını okuyarak beğendikleri bir günübirlik mavi tur paketini veya gemi seyahatini satın alabilirler.

Web sitemiz üzerinde Yumurtalık içi balık avı turlarından av yat tekne gulet motoryat malzemeleri ekipmanlarına günübirlik yat tekne turlarından evlilik teklifi yatta tekneden düğün kutlama nişan gibi daha bir çok etkinlikleriniz için en ucuz fiyata yüzlerce teklifi bir arada bulabilir ve inceleyerek online satın alabilirsiniz.

Online ücretsiz ilan sayfamız üzerinde Yumurtalık çıkışlı varışlı feribot deniz otobüsleri hatlarını saatlerini bilet fiyatlarını ücretlerini güncel fırsat kuponlarını kontrol edebilir ve online bilet sorgulaması yaparak yolcu bileti satın alabilirsiniz.

Yumurtalık yat firmaları, Yumurtalık yat şirketleri, Yumurtalık yat kiralama, Yumurtalık mavi tur, Yumurtalık mavi yolculuk, Yumurtalık katamaran kiralama, Yumurtalık gulet kiralama, Yumurtalık gulet turları, Yumurtalık motoyat kiralama, Yumurtalık katamaran turları, Yumurtalık yat, Yumurtalık gulet, Yumurtalık katamaran, Yumurtalık motoryat, Yumurtalık denizaltı, Yumurtalık deniz otobüsü, Yumurtalık feribot, Yumurtalık feribot seferleri, Yumurtalık deniz otobüsü seferleri, Yumurtalık tekne kiralama, Yumurtalık tekne turları, Yumurtalık tekne firmaları, Yumurtalık feribot biletleri, Yumurtalık deniz otobüsü biletleri

Yumurtalık ve çevresinde sahil kenarında bulunan ve denizcilik sektörü ile iç içe olan iller ilçeler kasabalar ve beldeler isimleri adları ;

Mersin Adana İçel Erdemli Anamur Silifke Taşucu Bozyazı Kaledran Aydıncık Yeşilovacık Arkum Atayurt Atakent Susanoğlu Narlıkuyu Ayaş Kumkuyu Limonlu Kargıpınarı Mezitli Karataş Yumurtalık Dörtyol Payas İskenderun Arsuz Samandağ

Yayın tarihi: Haziran 26, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Türkiye Kıbrıs Seferleri

  Türkiye Kıbrıs Seferleri

  Arabalı Feribot Seferleri (Mersin) İlan / kayıt numarası : # 3946 6kez görüntülendi. Temmuz 27, 2019 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Türkiye Kıbrıs Seferleri Türkiye Kıbrıs seferleri denizyoluyla her gün düzenlenmekte ve iki ülke arasında insanların, ticaret ya da turizm gibi çeşitli nedenlerle seyahat etmeleri sağlanmaktadır. Mersin Taşucu limanı bu alanda merkez görevi yapmakta ...