Kurucaşile Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

 • İlan / İçerik Numarası : # 1010 35 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Kurucaşile, Bartın, Turkey

Kurucaşile yat tekne gemi iş ilanları feribot vapur roro yük yolcu gemisi feribotu şehir hatları eleman arayan yatlar tekneler gemiler firmalar şirketler eleman alımı.

Bartın’ın kuzey doğusunda zeytin ve sandal burunları ile sınırlanan koylar üzerine kurulmuştur. İlçenin kuzeyini Karadeniz kuşatırken, doğusunda Kastamonu’nun Cide’si, batısında Amasra ve güneyinde yine Kastamonu ili yer alır.
Kurucaşile, Küre Dağları’nın uzantıları olan Karadağ, Kayaardı ve Karsaduran dağları ile çevrilidir.
Karaman ile Tekkeönü köyleri arasında fok balıklarına mahsus 10x10x10 ebadında kıyı mağarası vardır.
Bölgede Hititler döneminde Pala ve Kaşkalar yaşamışlardır. Daha sonra Fenikeliler, Kayralılar ve Akalar ile M.Ö. 306’da Kromna’lılar yer almıştır.
İlerleyen tarihlerde ise İyon, Lidya, Pers, Amastrist, Pontus, Roma ve Bi¬zans dönemlerini yaşayan Kurucaşile, 1460 yılında bir Osmanlı kenti olmuştur.
Cumhuriyetin ilanından 1957 yılına kadar Bartın’a bağlı nahiye olarak kalan Kurucaşile, 1957’de Zonguldak’ın, 1991 yılında ise Bartın’ın İlçesi olmuştur.
Kurucaşileliler, İ.Ö. III. yy.lın destansı öyküsü olan Argonautlar serüveninin içeresinde mutlaka yer alırlar.

Kurucaşile deniz ulaşımı ve taşımacılığında kullanılan taşıtlar olan gemiler vapurlar yatlar guletler katamaranlar motoryatlar sürat tekneleri ro ro yük yolcu gemileri şehir hatları vapurları eleman personel işçi iş ilanları sayfasına hoşgeldiniz.

www.aytyachting.com sitesi Kurucaşile ve çevresinde hem ticari deniz taşıtları işletmecilerine firmalarına hem de deniz taşıtlarında iş arayan kişilere ücretsiz ilan verme işlemleri için yazılım ve barındırma destek hizmetleri sunmaktadır.

Kurucaşile şahıs firmaları veya kurumsal denizcilik şirketleri sahip olduğunuz yat gemi gulet katamaran feribot vapur roro yük yolcu nakliyat nakliye gemisi sürat dalış teknesi gibi deniz taşıtlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm personelleri web sitemizde vereceğiniz ücretsiz ilanlar ile kolayca bulabilir ve işe alım yapabilirsiniz.

Hemen www.aytyachting.com web sitemizde ücretsiz kayıt yaptırarak Kurucaşile içinde işe alacağınız ve aradığınız elemanın özelliklerini ( eğitim, diploma, yaş, mesleki yeterlilik belgeleri, çalışma yeri, iş pozisyonu, iş süresi ay yıl olarak ne kadar, mesai saatleri tam yarı zamanlı, maaş, ücret, prim, ikramiye, lojman, kalacak yer, diğer şartlar koşullar vs. ) detaylı bir şekilde yazarak yayınlayınız.

Yayınlanan eleman aranıyor ilanları her gün Kurucaşile ve çevresinde yaşayan binlerce iş arayan kişi tarafından görülerek online iş başvurusu yapılmakta ve böylelikle sizde başvuruları hiç zahmet etmeden online olarak toplayabilir insan kaynakları departmanında değerlendirme yaparak uygun gördüğünüz elemanları işe alabilirsiniz.

Kurucaşile çevresi denizcilik sektöründe iş arıyorum diyen bay bayan herkes burada yayınlanan iş ilanlarına iletişim formu ve sayfa en altındaki yorumlar bölümü aracılığı ile ücretsiz başvuru yapabilirler ( hakkınızda detaylı metin cv özgeçmiş göndermeniz gerekmektedir. )

Ayrıca kendi detaylı " iş arıyorum " ilanlarınızı yayınlayarak Kurucaşile ve çevre şehirlerde iş bulma şansınızı daha da artırabilirsiniz zira iş arayanların yayınladıkları iş ilanları anında yüzlerce denizcilik şirketleri firmaları tarafından görülmektedir.

Web sitemizde en çok aranan ilan verilen Kurucaşile eleman iş ilanları verilen meslekler iş pozisyonları ;
aşçı yardımcıları barmen barista bulaşıkçı bakıcı masör masör Kurucaşile miço tayfa garson komi gemi adamı gemi tayfası gemi mühendisi Kurucaşile yat tayfası gemici gemi makinacı güverte tayfası güverte elemanları güverte zabiti güverte lostromosu Kurucaşile usta gemici yat hostesi yat kaptanı tekne kaptanı gemi kaptanı uzakyol kaptanı Kurucaşile makinist makinacı yat operasyon elemanı temizlikçi vasıfsız gemi elemanları vasıfsız yat elemanı söküm ustası elemanı Kurucaşile yat tekne boyacısı stajyer yağcı vardiya mühendisi

Bartın Amasra Hatipler Büyükkızılkum Güzelcehisar İnkumu Plajı Karasu Tarlaağzı Gömü İnpiri Çakrazşeyhler Kanatlı Tekkeönü Kurucaşile Kapısuyu Yenice Gideros Koyu Kalafat Gebeş Cide Çakraz Bozköy Akkonak Güçkün Plajı Zonguldak Kastamonu


Yayın tarihi: Ağustos 20, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 20, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Gemilere Garson / Komi Dragos Denizcilik İstanbul Anadolu Yakası

  Gemilere Garson / Komi Dragos Denizcilik İstanbul Anadolu Yakası

  Miço İş İlanları (İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 3698 30kez görüntülendi. Kasım 17, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Gemilere Garson / Komi Dragos Denizcilik İstanbul Anadolu Yakası - İstanbul Avrupa Yakası Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et DRAGOS DENİZCİLİK YÜKSEK GELİR YOLCU GEMİSİ -- RORO GEMİSİ -- KURUYÜK GEMİLERİ ve TURİSTİK YATLARDA ÇALIŞACAK HİZMET G...

 • Kaynakçı Rotterdam Denizcilik ( Mersin Subesi ) Türkiye kuru yük, konteyner, tanker,

  Kaynakçı Rotterdam Denizcilik ( Mersin Subesi ) Türkiye kuru yük, konteyner, tanker,

  Miço İş İlanları (Mersin) İlan / kayıt numarası : # 3669 21kez görüntülendi. Kasım 17, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Kaynakçı Rotterdam Denizcilik ( Mersin Subesi ) Türkiye aylık 9.800 TL - Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et İş Tanımı Türkiye'nin ve dünyanın hızla gelişen ve en büyük işlerinden biri olan denizcilik işinde siz de yerinizi alarak iyi bir kazan...