Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Boğazda Yat kiralama 100 Dolardan başlıyor

 • İlan / İçerik Numarası : # 3990 8 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Boğazda, İstanbul, Türkiye

Boğazda Yat kiralama 100 Dolardan başlıyor
İstanbul'da, turistler için toplu tekne turlarının yanı sıra İstanbul Boğazı’nı özel tekne ile gezmek isteyenler için 7 metreden 70 metreye kadar değişik büyüklüklerde yat kiralayabiliyor.

İstanbullular okullar kapanınca tatile çıkıp şehri terk ederken yabancı misafirler de şehre gelmeye başladı. Türkiye'nin son derece uygun fiyatlarda olduğunu belirten Avrupalı ve Orta Doğulu misafirler İstanbul'un keyfini çıkartıyor. Özellikle boğazda tekneyle tur atmayı seven turistler, topluca hareket edilen tur teknelerinin yanı sıra her biri 7 metreden 70 metreye kadar değişik ebatlardaki özel yatları da kiralayabiliyor.

Saatlik olarak kiralanan teknelerin fiyatları büyüklüklerine göre değişiyor. Küçük boy tabir edilen teknelerin saatlik fiyatı 100 dolardan başlarken 70 metrelik teknenin bir saatlik ücreti de bin dolardan başlıyor. Parayı düşünmeden İstanbul Boğazı'nın keyfini çıkartmak isteyen turistlerin farklı keyifleri de sahildeki vatandaşların dikkatini çekiyor.

Bebek Sahili'nde bir taraftan balık tutanları seyreden turistler, 15 Temmuz ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerini aynı anda görebiliyor. Boğazda her kesime göre tekne turu olduğunu belirten işletmeciler ise bazı müşterilerin boğazdaki otele yanaşılarak tekneye alındığını ve boğaz gezisine çıkabildiğini ifade etti. Şehrin sıcaktan boğulduğu saatlerde denizdeki serin esintiyle boğaz keyfine çıkan turistler akşam saatlerini tercih ediyor.

Yayın tarihi: Temmuz 28, 2019 Yayınlayan / Yazan : İlan Ver Yayınla Ekle Firma Kayıt

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
İlan Ver Yayınla Ekle Firma Kayıt
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Antalya'nın cennet köşesi: Yat Limanı ve Kaleiçi

  Antalya'nın cennet köşesi: Yat Limanı ve Kaleiçi

  Tekne Haberleri Kaleiçi (Antalya) İçerik / İlan No : # 3981 28kez okundu. Temmuz 28, 2019 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Antalya'nın cennet köşesi: Yat Limanı ve Kaleiçi Genellikle ticari tur teknelerinin bağlandığı, deniz trafiğinin çok yoğun olduğu, şehir için önemli bir marina olan Antalya Yat Limanı, kentin de en güzel köşelerinden biri. 2 undefined Geleneksel doku...

 • KONDER, Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kekova Tekne Turu

  KONDER, Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kekova Tekne Turu

  Tekne Haberleri (Kekova) İçerik / İlan No : # 3977 1kez okundu. Temmuz 28, 2019 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  KONDER, Denizcilik ve Kabotaj Bayramı dolayısıyla Kekova’ya yat gezisi düzenledi. Konyaaltı Kültür Eğitim Sanat ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (KONDER), Denizcilik ve Kabotaj Bayramı dolayısıyla Kekova’ya yat turu düzenledi. Yat turu için sabah saatle...

 • 1 HAFTALIK ROTALARDA FİYATLAR NASIL DEĞİŞİYOR

  1 HAFTALIK ROTALARDA FİYATLAR NASIL DEĞİŞİYOR

  Tekne Haberleri (Ege Denizi) İçerik / İlan No : # 3976 0kez okundu. Temmuz 28, 2019 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  1 HAFTALIK ROTALARDA FİYATLAR NASIL DEĞİŞİYOR Göcek TURU: Tersane adası, Cleopatra hamamı, Ekincik (Dalyan & Kaunos), Turunç Bükü, Cennet Adası, Marmaris, Kumlubük Koyu, Semizce Koyu, Ağ limanı, Dış Göbün, Bedri Rahmi/Sarsala koyu, Yassıca Adalar...