Narlıkuyu Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 1171 60 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Narlıkuyu, Mersin, Turkey

Narlıkuyu tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

Mersin’de yaşamak Akdeniz’in kucağında, kışın ve buna bağlı buhranların rastlanmadığı, C vitamini ve sağlıklı bitkilere ulaşımın kolay olduğu, gün be gün gelişen bir şehirde sayısız alternatifle sıkılmamayı garanti altına almaktır. Hayat pahasının henüz tam anlamıyla uğramadığı güzel bir yerdir Mersin. Her ne kadar bazen nefes almayı zorlaştıracak, günün belli saatleri dışarı çıkmayı psikolojik bir problem olarak nitelendirmeye sebep olacak bir sıcağa sahip olsa da Mersin bambaşkadır. Her evin çatısında günej enerjisi paneli bulunur ve insanlar burada depo edilen suyla banyo yapar. Yani güneş, Mersin insanının kanındadır. Zaten bu memleketin insanları da bu yüzden sıcaktır!

Narlıkuyu ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Narlıkuyu ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Narlıkuyu merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Narlıkuyu ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Narlıkuyu tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Narlıkuyu çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Narlıkuyu civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Narlıkuyu merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Yanışlı Mersin Mezitli Çankaya Kocahasanlı Yeşilovacık Sipahili Boynuinceli Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kktc Arkum Kargıpınarı Bozyazı Çeşmeli Narlıkuyu İçel Karataş Magosa Mağusa Arpaçbahşiş Girne Erdemli Taşucu Kıbrıs Anamur Limonlu Susanoğlu Silifke Adana Kumkuyu Güzelyurt Tisan Boğsak Yemişkuyu Aydıncık Tırtar Lamos Atayurt Ayaş Sazbaşı Atakent Yumurtalık Kaledran

Yayın tarihi: Ağustos 25, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Avşa Adası Firmalar Rehberi Listesi Şirket Firma Ekle Kayıt İlan Siteleri

  Avşa Adası Firmalar Rehberi Listesi Şirket Firma Ekle Kayıt İlan Siteleri

  Deniz Botu Pompası (Avşa Adası) İlan / kayıt numarası : # 2389 40kez görüntülendi. Mart 22, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Avşa Adası firmalar rehberi listesi şirket firma ekle kayıt ilan verme www.aytyachting.com'da. Denizcilik yatçılık firmaları tekne yat turizmi gemi gulet katamaran denizaltı deniz otobüsü yelkenli feribot vapur motoryat sürat teknesi şirketleri ikinc...

 • Belek Firmalar Rehberi Listesi Şirket Firma Ekle Kayıt İlan Siteleri

  Belek Firmalar Rehberi Listesi Şirket Firma Ekle Kayıt İlan Siteleri

  Deniz Botu Pompası (Belek) İlan / kayıt numarası : # 2388 26kez görüntülendi. Mart 22, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Belek firmalar rehberi listesi şirket firma ekle kayıt ilan verme www.aytyachting.com'da. Denizcilik yatçılık firmaları tekne yat turizmi gemi gulet katamaran denizaltı deniz otobüsü yelkenli feribot vapur motoryat sürat teknesi şirketleri ikinci el ...