Rize Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

 • İlan / İçerik Numarası : # 434 326 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Rize, Turkey

Rize tekne turları turu fiyatları fırsatları yat gezici gezileri firmaları şirketleri mavi yolculuk erken rezervasyon haftalık günübirlik yemekli konaklamalı.

Uzun bir sahil şeridine sahip Rize’de irili ufaklı pek çok noktada denize girmek mümkündür. Bir çoğunda herhangi bir tesis, cankurtaran hizmeti, vs. bulunmayan bu yerlerde can güvenliği açısından kalabalık yerleri tercih etmekte yarar vardır.

Rize merkeze en yakın konumdaki plaj Gündoğdu tarafında yer alan Bozukale plajıdır. Düzenlenmemiş bir sahilin bulunduğu çakıl zeminli plaj yerine dilerseniz Rize’nin batısında Çifetekavak sahili ve Dedeman otele varmadan Alipaşa plajını da ziyaret edebilirsiniz.
Rize Çayeli’ne doğru Limanköy dolaylarındaki Saklıbahçe aile plajı, şezlong ve şemsiyelerin bulunduğu Limanköy aile plajı ve Çayeli’nin doğusunda çakıl zeminli Çayeli Halk Plajı Rize’de denize girilecek yerler arasındadır.

Rize yurtiçi yurtdışı ege akdeniz yunan adaları baraj gölleri barajlar göller göl tekne turları arama bulma ve ücretsiz ilan verme portalına hoşgeldiniz.

Rize ve çevresinde özellikle ilkbahar yaz ve sonbahar aylarının en eğlenceli turlarından birisi ise denizde masmavi koylar boyunca yapılan tekne yat katamaran sürat motoru gulet bot motor yat balıkçı teknesi gibi deniz araçları ile yapılan mavi tur etkinlikleridir.

Rize tekne turları yat denizcilik firmaları tarafından saatlik yarın günlük ve tam günlük ve haftalık olarak yemekli yemeksiz konaklamalı olarak organize edilmektedir.

Rize ve çevresinde tekne turlarında kullanılan yatlar botlar guletler katamaranlar motoryatlar ve diğer deniz araçlarının kapasitesi 5 -10 kişilikten 100-120 kişilik dev teknelere kadar değişmektedir.

Web sitemizde başta Rize çevresi olmak üzere bulunduğunuz şehir veya tatile geleceğiniz beldeye en yakın tekne mavi yolculuk etkinliklerini web sitemizden takip edebilir tur fotoğrafları görüntüleri videoları ve resimleri izleyebilirsiniz.

Biribirinden zengin çeşitli rota ve güzergahlarda hazırlanan Rize tekne turu proğramlarını fiyatlarını inceleyebilir karşılaştırma yapabilir tur hakkında yorumları şikayetleri okuyabilirsiniz.

Sayfamız üzerinde Rize ücretsiz fiyat teklifi al bölümünden size gruplarınıza özel tekne yat gulet turu mavi tur organizasyonu için Rize günübirlik saatlik ve haftalık kiralama fiyat teklifi talebi isteme ilanları yayınlayarak tüm yat tekne firmalarına hızlıca ulaşarak fiyat tekliflerini online olarak toplayabilir ve istediğiniz firmayı mavi yolculuk firmasını tercih ederek kiralama yapabilirsiniz.

Rize tekne turları, Rize, tekne, turları, Rize tekne turları fiyatları, Rize tekne turları fırsatları, Rize tekne turları günübirlik, Rize tekne turları ne kadar, Rize tekne turları saatleri

Tekne turlarının en çok tercih edildiği Rize ve çevresindeki sahil illeri şehirleri ilçeleri ve tatil beldeleri adları isimleri listesi ;

Sinop Fındıklı Rize Soçi Trabzon Trabzon Ordu Batum Yomra Sürmene Batum İyidere Hopa Rize Çayeli Pazar Samsun Poti Giresun Ardeşen Arhavi

Yayın tarihi: Temmuz 7, 2017 Değiştirilme tarihi: Temmuz 7, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • BOĞAZDA TEKNE TURU VE EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONLARI

  BOĞAZDA TEKNE TURU VE EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONLARI

  Boğaz Yat Gezileri (İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 3245 30kez görüntülendi. Temmuz 17, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  BOĞAZDA TEKNE TURU VE EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONLARI Bir zamanlar ve aslında hala dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı ; kültürü ve tarihi zenginliğini de içinde bulunduran muhteşem bir şehir olması sebebiyle pek çok boğaz turu ve te...

 • Seferihisar Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

  Seferihisar Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

  Boğaz Yat Gezisi (Seferihisar) İlan / kayıt numarası : # 437 45kez görüntülendi. Temmuz 7, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Seferihisar tekne turları turu fiyatları fırsatları yat gezici gezileri firmaları şirketleri mavi yolculuk erken rezervasyon haftalık günübirlik yemekli konaklamalı. İzmir’in Teos Antik kenti ile meşhur Seferihisar ilçesinde denize girilecek yerler a...