Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Seferihisar Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

  • İlan / İçerik Numarası : # 437 38 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Seferihisar, Türkiye

Seferihisar tekne turları turu fiyatları fırsatları yat gezici gezileri firmaları şirketleri mavi yolculuk erken rezervasyon haftalık günübirlik yemekli konaklamalı.

İzmir’in Teos Antik kenti ile meşhur Seferihisar ilçesinde denize girilecek yerler arasında şüphesiz en çok bilineni Ekmeksiz plajıdır. Sığacık tarafında Teos antik kentine yakın bir konumda bulunan Ekmeksiz plajı, doğal koy içerisinde, kum zemini ve tertemiz suyu ile yüzmek için hoş bir ortam sunmaktadır.


Daha kuzeyde yer alan Teos Club plajı ise Teos kamp ve piknik alanı yakınında bulunmaktadır. Club Resort Atlantisin yanı başındaki Küçük Akkum Plajı yeşil ile mavinin binbir tonunu bir arada görebileceğiniz doğal bir güzellikte yer almaktadır. Sığacık marina yakınındaki Euphoria Aegean Resort Otel de hoş bir sahile sahiptir.
Seferihisar’in güneyinde Teos Antik limanı karşısında bulunan Akarca Plajı oldukça uzun bir sahil şeridinde yer almakla beraber, sahilde tesis namına fazla bir olanak bulunmamaktadır. Ayrıca Seferihisar Güneşköy’de ve Mavi Teos Sitesi’nde Halk Plajı bulunmaktadır.

Seferihisar yurtiçi yurtdışı ege akdeniz yunan adaları baraj gölleri barajlar göller göl tekne turları arama bulma ve ücretsiz ilan verme portalına hoşgeldiniz.

Seferihisar ve çevresinde özellikle ilkbahar yaz ve sonbahar aylarının en eğlenceli turlarından birisi ise denizde masmavi koylar boyunca yapılan tekne yat katamaran sürat motoru gulet bot motor yat balıkçı teknesi gibi deniz araçları ile yapılan mavi tur etkinlikleridir.

Seferihisar tekne turları yat denizcilik firmaları tarafından saatlik yarın günlük ve tam günlük ve haftalık olarak yemekli yemeksiz konaklamalı olarak organize edilmektedir.

Seferihisar ve çevresinde tekne turlarında kullanılan yatlar botlar guletler katamaranlar motoryatlar ve diğer deniz araçlarının kapasitesi 5 -10 kişilikten 100-120 kişilik dev teknelere kadar değişmektedir.

Web sitemizde başta Seferihisar çevresi olmak üzere bulunduğunuz şehir veya tatile geleceğiniz beldeye en yakın tekne mavi yolculuk etkinliklerini web sitemizden takip edebilir tur fotoğrafları görüntüleri videoları ve resimleri izleyebilirsiniz.

Biribirinden zengin çeşitli rota ve güzergahlarda hazırlanan Seferihisar tekne turu proğramlarını fiyatlarını inceleyebilir karşılaştırma yapabilir tur hakkında yorumları şikayetleri okuyabilirsiniz.

Sayfamız üzerinde Seferihisar ücretsiz fiyat teklifi al bölümünden size gruplarınıza özel tekne yat gulet turu mavi tur organizasyonu için Seferihisar günübirlik saatlik ve haftalık kiralama fiyat teklifi talebi isteme ilanları yayınlayarak tüm yat tekne firmalarına hızlıca ulaşarak fiyat tekliflerini online olarak toplayabilir ve istediğiniz firmayı mavi yolculuk firmasını tercih ederek kiralama yapabilirsiniz.

Seferihisar tekne turları, Seferihisar, tekne, turları, Seferihisar tekne turları fiyatları, Seferihisar tekne turları fırsatları, Seferihisar tekne turları günübirlik, Seferihisar tekne turları ne kadar, Seferihisar tekne turları saatleri

Tekne turlarının en çok tercih edildiği Seferihisar ve çevresindeki sahil illeri şehirleri ilçeleri ve tatil beldeleri adları isimleri listesi ;

Gümüldür Bozbük Göztepe Güzelçamlı İnciraltı Seferihisar Bayraklı Konak Yenişakran Özdere Foça Kuşadası Konacık Küçükbahçe Karşıyaka Çandarlı Balıklıova Urla Aliağa Ildırı Özbek Alaçatı Menderes Foça İzmir Çandarlı Ahmetbeyli Çiğli Ambarseki Didim Karaburun Gülbahçe Dikili Akbük Ayvalık Güzelbahçe Yelki Sığacık Alsancak Maltepe Bostanlı Çeşme Davutlar Denizköy Payamlı Bornova Mavişehir Altınkum Ilıca Bademli Altınova Narlıdere Şirinkent Mordoğan

Yayın tarihi: Temmuz 7, 2017 Değiştirilme tarihi: Temmuz 25, 2019 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet