Yeniköy Vapur Hatları Seferleri Saatleri Biletleri Ücretleri

  • İlan / İçerik Numarası : # 610 108 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Kalkan, Turkey

Yeniköy vapur hatları seferleri saatleri biletleri ücretleri fiyatları ne kadar araç motosiklet yolcu bilet fiyatı ücreti yaz kış tarifesi kalkış varış iskelesi telefon numarası etkinlikler düğün.

Yeniköy, Boğaziçi'nin Rumeli yakasında, Sarıyer ilçesinde İstinye ve Tarabya arasında yer alan semt.

İdari olarak Sarıyer'e bağlı bir muhtarlıktır.Yeniköy, İstanbul'un fethi sırasında harap bir semtken Osmanlılar tarafından 16. yüzyılda imar edilmiştir.
Fetihten sonra buraya ilk gelenler Romanya'nın Geni bölgesinden Ulah aileler ve daha sonra Rumlar olmuştur.Bu sebeple Geniköy denen yer I. Süleyman'ın buyruğuyla Yeniköy adını almıştır. Rum halkı köye Yeniköy anlamında Neohorion da derdi. Ulahlardan bir yüzyıl sonra, Doğu Karadeniz'den denizci ve tüccar büyük bir kalabalık gelmiştir. 18.-19. yüzyilda ünlü banker ve levantenlerin , zengin gayrimuslimlerin yalilari ile dolmuştur.

Vapurlar denize sahile kıyısı olan Yeniköy gibi şehirler arasında karayolu yolculuğunu azaltmak zamandan ve masraftan tasarruf için yolcu araç otomobil oto motosiklet bisiklet minibüs otobüs tır kamyonet gibi araçların taşımacılığında önemli bir rol oynamaktadır.

Vapur ulaşımı Yeniköy ve çevresinde özellikle metropol şehirlerimizde şehir hatları olarak yolcu ulaşımı sağlamada çokça tercih edilmektedir.

Ulaşımın yanısıra Yeniköy sahilinde plajında bulunan vapurlar yatlar ve tekneler düğün nişan doğum günü evlilik yıldönümü sevgililer günü kutlamaları toplantı gibi özel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Web sitemiz üzerinde başta Yeniköy olmak üzere tüm şehirlerimizdeki vapur hatları seferleri kalkış hareket varış saatleri bilet ücretleri fiyatları yaz kış tarifesi yolculuk süresi gibi bir çok konuda bilgiler bulunmaktadır.

Yeniköy merkezden iskeleden rıhtımdan istediğiniz gideceğiniz şehire olan vapur feribot deniz otobüsü seferini web sitemiz üzerinde online sorgulamak için anasayfa üzerinde " ara " yazan boşluğa sefer hat öğrenmek istediğiniz şehir ismini ve vapur seferleri hatları olarak yazarak aratınız ( Örnek : Yeniköy vapur hatları seferleri ).

Diğer bir seçenek ise kategoriler bölümünde ekranın sol tarafındaki süzgeç konsoluna Yeniköy vapur seferleri hakkında bilgi almak istediğiniz şehir iskele ismini " kent " bölümü içine , vapur hatları seferleri yazısını da " aramanız " bölümü içerisine yazarak alttaki " uygula butonuna tıklayınız.

Ekrana hemen en güncel Yeniköy vapur hatları güzergahları haftasonu cumartesi pazar haftaiçi ilk son seferleri kalkış hareket varış dönüş saatleri yetişkin öğrenci emekli fiyatları hakkında detaylı bilgiler gelecektir.

Yorumlar tavsiyeler bölümü altına kullandığınız Yeniköy veya başka bir şehir hattı güzergahı ve yolculuğu hakkında şikayetinizi yorumunuzu ve tavsiyenizi yazarak diğer yolcularla paylaşabilirsiniz.

Yeniköy vapur hatları, Yeniköy vapur biletleri, Yeniköy vapur firmaları, Yeniköy vapur fiyatları, Yeniköy vapur gezisi, Yeniköy vapur iskelesi, Yeniköy vapur saatleri, Yeniköy vapur seferleri, Yeniköy vapur tarifesi, Yeniköy vapur turları, Yeniköy vapur ücretleri, Yeniköy vapur video, Yeniköy vapurda etkinlikler, Yeniköy vapurda düğün

Yeniköy vapur hatları iskelesi limanı'ndan seferler hatlar bulunan diğer iskele ve rıhtımlar ;

Yeniköy Vapur Hatları ; İstanbul Anadolu Kavağı Hisarı Beykoz Beşiktaş Çengelköy Eminönü İskele Kadıköy Kanlıca Kabataş Sarıyer Üsküdar Yenikapı Boğaz hattı

Yayın tarihi: Ağustos 12, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 12, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.