Yarımca Vapur Hatları Seferleri Saatleri Biletleri Ücretleri

  • İlan / İçerik Numarası : # 619 66 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Kumluca, Turkey

Yarımca vapur hatları seferleri saatleri biletleri ücretleri fiyatları ne kadar araç motosiklet yolcu bilet fiyatı ücreti yaz kış tarifesi kalkış varış iskelesi telefon numarası etkinlikler düğün.

Malazgirt Savaşı'ndan (1071) sonra Anadolu'yu ele geçiren Selçuklular İzmit Körfezi'ne kadar inmişlerdir. Bu arada Kutalmışoğlu Süleyman Şah İznik'i ele geçirerek başkent yapmış, 1080 yılında Nicomedia, Burunga, Gebze, Kadıköy, Üsküdar gibi önemli yerleşim yerleri Selçukluların eline geçmiştir. I.Haçlı Seferinden sonra yöre, Latinlerin yönetimi altına girmiştir. Latinler ile Bizanslılar arasındaki çekişmeden ötürü Latinler Körfez halkının güvenini kazanmak için burada imar işlerine hız vermişlerdir. Latinler, Burunga'nın adını değiştirerek yeşillik anlamında Grünge'ye çevirmişlerdir. Palaiologosların yeniden Bizans'a hakim olması ile 1261 yılında yöre Bizans İmparatorluğu'nun eline geçmiştir. Nicomedia'nın Osmanlı topraklarına katılmasının ardından burası da kara Ali yönetimindeki kuvvetler tarafından Osmanlı topraklarına dahil edilmiştir. Ancak Yıldırım Beyazıt'ın Timur'a yenilmesinden sonra, oğulları arasında başlayan iktidar mücadelesi sırasında Bizanslılar Körfez bölgesine tekrar hakim olmuşlardır. Körfez yöresi 1420 yılında yeniden ve kesin olarak Osmanlı topraklarına dahil olmuştur. Yavuz Sultan Selim İran seferine çıkarken 1514'te otağını Körfez'de kurmuştur.

Vapurlar denize sahile kıyısı olan Yarımca gibi şehirler arasında karayolu yolculuğunu azaltmak zamandan ve masraftan tasarruf için yolcu araç otomobil oto motosiklet bisiklet minibüs otobüs tır kamyonet gibi araçların taşımacılığında önemli bir rol oynamaktadır.

Vapur ulaşımı Yarımca ve çevresinde özellikle metropol şehirlerimizde şehir hatları olarak yolcu ulaşımı sağlamada çokça tercih edilmektedir.

Ulaşımın yanısıra Yarımca sahilinde plajında bulunan vapurlar yatlar ve tekneler düğün nişan doğum günü evlilik yıldönümü sevgililer günü kutlamaları toplantı gibi özel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Web sitemiz üzerinde başta Yarımca olmak üzere tüm şehirlerimizdeki vapur hatları seferleri kalkış hareket varış saatleri bilet ücretleri fiyatları yaz kış tarifesi yolculuk süresi gibi bir çok konuda bilgiler bulunmaktadır.

Yarımca merkezden iskeleden rıhtımdan istediğiniz gideceğiniz şehire olan vapur feribot deniz otobüsü seferini web sitemiz üzerinde online sorgulamak için anasayfa üzerinde " ara " yazan boşluğa sefer hat öğrenmek istediğiniz şehir ismini ve vapur seferleri hatları olarak yazarak aratınız ( Örnek : Yarımca vapur hatları seferleri ).

Diğer bir seçenek ise kategoriler bölümünde ekranın sol tarafındaki süzgeç konsoluna Yarımca vapur seferleri hakkında bilgi almak istediğiniz şehir iskele ismini " kent " bölümü içine , vapur hatları seferleri yazısını da " aramanız " bölümü içerisine yazarak alttaki " uygula butonuna tıklayınız.

Ekrana hemen en güncel Yarımca vapur hatları güzergahları haftasonu cumartesi pazar haftaiçi ilk son seferleri kalkış hareket varış dönüş saatleri yetişkin öğrenci emekli fiyatları hakkında detaylı bilgiler gelecektir.

Yorumlar tavsiyeler bölümü altına kullandığınız Yarımca veya başka bir şehir hattı güzergahı ve yolculuğu hakkında şikayetinizi yorumunuzu ve tavsiyenizi yazarak diğer yolcularla paylaşabilirsiniz.

Yarımca vapur hatları, Yarımca vapur biletleri, Yarımca vapur firmaları, Yarımca vapur fiyatları, Yarımca vapur gezisi, Yarımca vapur iskelesi, Yarımca vapur saatleri, Yarımca vapur seferleri, Yarımca vapur tarifesi, Yarımca vapur turları, Yarımca vapur ücretleri, Yarımca vapur video, Yarımca vapurda etkinlikler, Yarımca vapurda düğün

Yarımca vapur hatları iskelesi limanı'ndan seferler hatlar bulunan diğer iskele ve rıhtımlar ;
Yarımca Vapur Hatları ; Kocaeli İzmit Değirmendere Karamürsel Gölcük İstanbul Çınarcık Yalova Armutlu Bursa

Yayın tarihi: Ağustos 12, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 12, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.