Tütünçiftlik Vapur Hatları Seferleri Saatleri Biletleri Ücretleri

  • İlan / İçerik Numarası : # 618 87 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Kocaeli, Turkey

Tütünçiftlik vapur hatları seferleri saatleri biletleri ücretleri fiyatları ne kadar araç motosiklet yolcu bilet fiyatı ücreti yaz kış tarifesi kalkış varış iskelesi telefon numarası etkinlikler düğün.

İKLİMİ: Körfez kıyılarıyla Karadeniz kıyısında ılıman, dağlık kesimlerde daha sert bir iklim hüküm sürer. Kocaeli ikliminin, Akdeniz iklimi ile Karadeniz iklimi arasında bir geçiş oluşturduğu söylenebilir. İl merkezinde yazlar sıcak ve az yağışlı, kışlar yağışlı, zaman zaman karlı ve soğuk geçer. Kocaeli’nin Karadeniz’e bakan kıyıları ile İzmit Körfezi’ne bakan kıyılarının iklimi arasında bazı farklılıklar göze çarpar. Yazın körfez kıyılarında bazen bunaltıcı sıcaklar yaşanırken Karadeniz kıyıları daha serindir. İl merkezinde ölçülen en yüksek hava sıcaklığı 41, 6° C (11 Ağustos 1970), en düşük hava sıcaklığı -8,7 ° C (4 Şubat 1960), yıllık ortalama sıcaklık ise 14,8°C’ dır. Karadeniz kıyısında yıllık ortalama yağış miktarı 1.000 mm’ yi aşar. Bu miktarı güneye doğru gidildikçe azalır, İzmit’te 800 mm’ nin de altına düşer ( 784, 6 mm). Samanlı Dağlan’ nın Körfez’e bakan yamaçlarında iklim Karadeniz kıyılarına benzer. Yağış miktarı da bu kesimde farklıdır. Rüzgârlar kışın kuzey ve kuzeydoğudan, yazları ise kuzeydoğudan eser.

Vapurlar denize sahile kıyısı olan Tütünçiftlik gibi şehirler arasında karayolu yolculuğunu azaltmak zamandan ve masraftan tasarruf için yolcu araç otomobil oto motosiklet bisiklet minibüs otobüs tır kamyonet gibi araçların taşımacılığında önemli bir rol oynamaktadır.

Vapur ulaşımı Tütünçiftlik ve çevresinde özellikle metropol şehirlerimizde şehir hatları olarak yolcu ulaşımı sağlamada çokça tercih edilmektedir.

Ulaşımın yanısıra Tütünçiftlik sahilinde plajında bulunan vapurlar yatlar ve tekneler düğün nişan doğum günü evlilik yıldönümü sevgililer günü kutlamaları toplantı gibi özel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Web sitemiz üzerinde başta Tütünçiftlik olmak üzere tüm şehirlerimizdeki vapur hatları seferleri kalkış hareket varış saatleri bilet ücretleri fiyatları yaz kış tarifesi yolculuk süresi gibi bir çok konuda bilgiler bulunmaktadır.

Tütünçiftlik merkezden iskeleden rıhtımdan istediğiniz gideceğiniz şehire olan vapur feribot deniz otobüsü seferini web sitemiz üzerinde online sorgulamak için anasayfa üzerinde " ara " yazan boşluğa sefer hat öğrenmek istediğiniz şehir ismini ve vapur seferleri hatları olarak yazarak aratınız ( Örnek : Tütünçiftlik vapur hatları seferleri ).

Diğer bir seçenek ise kategoriler bölümünde ekranın sol tarafındaki süzgeç konsoluna Tütünçiftlik vapur seferleri hakkında bilgi almak istediğiniz şehir iskele ismini " kent " bölümü içine , vapur hatları seferleri yazısını da " aramanız " bölümü içerisine yazarak alttaki " uygula butonuna tıklayınız.

Ekrana hemen en güncel Tütünçiftlik vapur hatları güzergahları haftasonu cumartesi pazar haftaiçi ilk son seferleri kalkış hareket varış dönüş saatleri yetişkin öğrenci emekli fiyatları hakkında detaylı bilgiler gelecektir.

Yorumlar tavsiyeler bölümü altına kullandığınız Tütünçiftlik veya başka bir şehir hattı güzergahı ve yolculuğu hakkında şikayetinizi yorumunuzu ve tavsiyenizi yazarak diğer yolcularla paylaşabilirsiniz.

Tütünçiftlik vapur hatları, Tütünçiftlik vapur biletleri, Tütünçiftlik vapur firmaları, Tütünçiftlik vapur fiyatları, Tütünçiftlik vapur gezisi, Tütünçiftlik vapur iskelesi, Tütünçiftlik vapur saatleri, Tütünçiftlik vapur seferleri, Tütünçiftlik vapur tarifesi, Tütünçiftlik vapur turları, Tütünçiftlik vapur ücretleri, Tütünçiftlik vapur video, Tütünçiftlik vapurda etkinlikler, Tütünçiftlik vapurda düğün

Tütünçiftlik vapur hatları iskelesi limanı'ndan seferler hatlar bulunan diğer iskele ve rıhtımlar ;

Tütünçiftlik Vapur Hatları ; İzmit Kocaeli İstanbul Bursa Yalova Değirmendere Çınarcık Gölcük Karamürsel

Yayın tarihi: Ağustos 12, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.